Motejlek a Skočdopole po odchodu z Motejlek.com spouští nový zpravodajský web

motejlekskocdopole
0Zobrazit komentáře

V říjnu roku 2008, tedy před takřka 8 lety, spustil Miroslav Motejlek svůj vlastní zpravodajský server s názvem Motejlek.com, který kromě jiného přinášel především exkluzivní informace ze zákulisí českého byznysu, které se jinde vyskytovaly jen zřídka. Za tu dobu si dokázal získat desítky tisíc pravidelných čtenářů a předplatitelů, jelikož prémiový obsah byl zpoplatněný měsíčním či ročním přístupem.

Před několika týdny ovšem spolu se svým partnerem, Petrem Skočdopole, oba z projektu vystoupili za účelem spuštění zcela nového magazínu. Ten od nynějška běží pod doménou MotejlekSkocdopole.com. Web bude fungovat na podobném principu jako původní Motejlek.com.

bezos

Přečtěte si takéJmění zakladatele Amazonu, Jeffa Bezose, se rozrostlo za pouhé 3 měsíce o 18 miliard dolarůJmění zakladatele Amazonu, Jeffa Bezose, se rozrostlo za pouhé 3 měsíce o 18 miliard dolarů

Důvodem pro odchod byly dlouhodobé neshody Motejlka s jediným investorem, Ondřejem Tomkem, který držel 34 %, figuruje jako investor také ve startupu Skypicker a kdysi odprodal majoritní podíl v portálu Centrum.cz. Ten má nyní problém, protože původně stál server na exkluzivním kontaktech právě obou odchozích redaktorů.

motejlekskocdopolefoto

Na novém serveru si tak lze od nynějška zakoupit roční předplatné za cenu 10 tisíc korun bez DPH pro jednotlivce a dvojnásobek pro firemní využití. Osud původního serveru je prozatím neznámý.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym