Pražský startupový akcelerátor StartupYard míří znovu na Fundlift.cz, kde chce vybrat 20 milionů Kč

Michal PtáčekMichal Ptáček

startupyard_1
0Zobrazit komentáře

Zřejmě nejznámější český technologický akcelerátor StartupYard, se už podruhé objevuje v nabídce crowdfundingového portálu Fundlift.cz, který umožňuje v podstatě komukoliv investovat do zajímavých startupů, firem a technologií. Narozdíl od předchozího roku kdy akcelerátor úspěšně získal 6,25 milionů Kč, má nyní StartupYard ještě o něco smělejší plány a od uživatelů chce vybrat rovnou 20 milionů Kč.

DSC_0060

Přečtěte si takéZakladatel TopMonks, PurposeFly a organizátor Wisephory Jiří Fabián: řídíme se heslem pořád se uč a pořád někoho učZakladatel TopMonks, PurposeFly a organizátor Wisephory Jiří Fabián: řídíme se heslem pořád se uč a pořád někoho uč

Ty by měly StartupYardu, který stal například u zrodu startupu Rossum, vyvíjejícím umělou inteligenci pro čtení dokumentů (do Rossum nedávno vstoupil jablonecký Miton), posloužit k financování následujících 2 kol programu, kterých by se mělo zúčastnit 14 až 20 nových startupů z oblasti deep tech + jako přímá investice v objemu 30 tisíc eur pro jednotlivé vybrané startupy.

„Jsme rádi, že po úspěchu loňské kampaně můžeme vybraným investorům nabídnout další příležitost podpořit startupy, které StartupYard pečlivě vyselektuje,“ říká ředitel Fundliftu Radek Musil. „Věříme, že investoři mají velkou chuť podpořit StartupYard. S možností investovat hned do 2 kol akceleračního programu a do pozdějších kol investování do nejlepších firem ze stávajícího portfolia StartupYardu získají investoři ještě větší příležitost stát se součástí špičkových projektů.“ 

Kampaň je tentokrát neveřejná a potenciální investoři tak v případě zájmu musí kontaktovat samotný Fundlift, s tím, že minimální výše investice činí 25 tisíc Kč.

sj

StartupYard chce tentokrát získat 20 milionů Kč

Příjem přihlášek do následujících dvou kol StartupYardu byl jinak už zahájen a samotný akcelerační program odstartuje v září roku 2017. 

Kampaň najdete ZDE.

Rubriku Startupy podporujíjt-retina

Diskuze (0)

Novinka

Anonym