Populární mobilní hra Monument Valley 2 míří na Android

Michal PtáčekMichal Ptáček

mon1
0Zobrazit komentáře

Budou to přibližně 2 měsíce, co na platformu iOS vyšlo pokračování logické hry Monument Valley od studia Ustwo, jejíž první díl se díky inovativním herním mechanismům, logickým hádankám a nádherné fantasy grafice zařadil mezi vůbec nejlepší mobilní hry všech dob. A v podobném duchu se nese právě i zmíněné pokračování s názvem Monument Valley 2, které na většině zahraničních herních portálů obdrželo hodnocení okolo 4.5 z 5.

rapidm

Přečtěte si takéMartin Šťáva a David Drobík z STRV: o náš nový projekt Rapid.io se zajímal i Peter ThielMartin Šťáva a David Drobík z STRV: o náš nový projekt Rapid.io se zajímal i Peter Thiel

Nyní to vypadá, že možnost zahrát si tento herní skvost velmi brzo dostanou i majitelé zařízení s operačním systémem Android, jelikož hra už je zveřejněna v obchodě Google Play formou předregistrace, díky čemuž mají zájemci možnost být informováni o tom, až bude plně (pravděpodobně v horizontu týdnů) k dispozici ke stažení.

Na iOS se hra prodává za 4.99 dolarů, pro zařízení se systémem Android tak lze očekávat cenu velmi podobnou. Předregistrovat se můžete zde.