Český krypto projekt Altclub na výuku obchodování kryptoměn spouští novou verzi a kurzy

altclubn

Od spuštění jednoho z nejkomplexnějších českých kryptoměnových klubů a série kurzů Altclub, které uživatele provází od úplných základů až po pokročilé techniky obchodování s kryptoměnami, uplynuly již bezmála čtyři měsíce. Za tu dobu si Altclub získal vyšší stovky platících uživatelů a postupně sbíral zpětnou vazbu, která vedla k verzi 2.0.

Ta byla spuštěna během včerejšího dne a nabízí nespočet novinek. Předně, klasické klubové členství, které za 290 korun měsíčně nabízelo přístup k exkluzivním článkům, rozborům, statistikám trhu a také ke komunitnímu chatu, se rozrostlo o takzvaný trading club. Za 990 korun měsíčně nabízí mimo pravidelných informací k obchodování s kryptoměnami a signálů také beta verzi obchodování Altclubu v živém přenosu, kdy lze přesně vidět příkazy, nastavení a také zhodnocení v čase.

Mimo klubu a původních jednorázových kurzů, které se dělí na kategorii pro začátečníky (10 lekcí, přes 20 minut videokurzu) a pokročilé (12 lekcí, přes půl hodiny videokurzu) podle rozsáhlosti témat, jsou zcela nově k dispozici i kurzy pro výuku obchodování. Mimo klubu s pravidelnými informacemi se tak lze za jednorázovou cenu naučit profitovat na výkyvech kryptoměnového trhu, správně nastavit graf, psychologii tradingu, používání indikátorů nebo třeba trading dle Fibonacciho posloupnosti.

altclubdashboard

Prostředí Altclubu po přihlášení s placeným členstvím

Tradingové kurzy jsou rozděleny do tří kategorií, které stojí 1 290 korun za Junior, 3 990 korun za Senior a 8 990 koruná za Master. V souvislosti s tradingovými kurzy začal Altclub naplno investovat do týmu, kam přibral dva nové tradery, kteří mají více než 8 let zkušeností, a během následujících týdnů plánuje rozšířit tým i o třetího. Součástí všech kurzů jsou hodiny video materiálu, který je vytvořen přímo Altclubem, stejně jako desítky podrobných lekcí.

peelsaver_260918_cc1

Přečtěte si takéItalové chtějí šetřit přírodu s kornoutem na hranolky vyrobeným z bramborových slupekItalové chtějí šetřit přírodu s kornoutem na hranolky vyrobeným z bramborových slupek

Celková investice do Altclubu přesáhla již 3 miliony korun. V nejbližších měsících a v následujícím roce čeká Altclub spuštění verze v angličtině, vybudování vlastního trading týmu, celé vlastní tradingové prostředí pro uživatele Altclubu, velká konference zaměřená na technologii blockchainu a kryptoměn a také vlastní kamenné pobočky.

altclubtym

Stávající tým Altclubu

Právě v kamenných provozovnách má být možné nakupovat hardware pro uložení kryptoměn s jejich nastavením a školením, měnit kryptoměny na hotovost nebo je nakupovat. Počítá se také se zapojením kryptoměnových bankomatů, převážně pro bitcoin.