Slevomat posiluje nejvyšší vedení. Novým provozním ředitelem se stává Ladislav Veselý ze Seznamu

Nela VítováNela Vítová

ladislav-veselý-slevomat

Foto: Slevomat

Ladislav Veselý, COO Slevomatu

0Zobrazit komentáře

Největší český slevový a inspirační portál Slevomat představuje významnou posilu svého nejužšího vedení. Novým provozním ředitelem  se stává Ladislav Veselý, který si přináší zkušenosti z pozice produktového manažeru ve vydavatelství Economia nebo ředitele divize internetových služeb v Seznamu. Jako COO se Ladislav Veselý postaví v nejvyšším managementu Slevomatu po bok CEO Marie Havlíčkové.

Mezi hlavní povinnosti nového provozního ředitele bude do konce roku patřit především budování kvalitního seniorního týmu, který bude mít na starost vedení veškerých projektů. „Technologicky jsme doposud patřili mezi lídry trhu, proto bude mít Láďa na starosti klíčové produktové iniciativy, jako je implementace přímých rezervací do všech kategorií, rozvíjení rezervačního systému pro partnery, personalizace nabídek a budování produktu pro prodej zájezdů naší CK,“ komentuje šéfka Slevomatu Marie Havlíčková.

marie-havlickova-slevomat

Foto: Slevomat

Marie Havlíčková, CEO Slevomatu

Šéfka Slevomatu by se ostatně měla v následujících týdnech po nedávném narození potomka opět naplno vrátit k aktivnímu řízení firmy a nový provozní ředitel Ladislav Veselý by měl vedle výše zmíněného převzít i právě některé její úkoly, aby se mohla Havlíčková plně soustředit na vytváření nových strategií a plánování. V loňském roce zaznamenal Slevomat rekordní rok, během něhož utržil přes dvě miliardy a spustil novou cestovní kancelář Zanzo.

Firma, která na trhu působí již téměř devět let a umožňuje svým zákazníkům nakupovat zážitky a další služby za výhodnou cenu, se také nedávno přestěhovala do nových kanceláří v pražském Karlíně. Konkrétně obsadila 1 900 metrů čtverečních v nově vybudovaném kancelářském komplexu Butterfly nedaleko Rohanského nábřeží.

slevomat-kancelare-monon-m

Foto: Slevomat

Nové kanceláře Slevomatu v pražském Karlíně