Daniel Craig jako agent 007 popáté a naposledy. Podívejte se na první trailer k bondovce Není čas zemřít

NO TIME TO DIE

Foto: Forum Film

Není čas zemřít je posledním filmem, kde se Daniel Craig objeví jako James Bond

0Zobrazit komentáře

Začalo to poměrně kontroverzní výměnou Jamese Bonda v roce 2006, kdy ho poprvé ztvárnil tedy ještě relativně neznámý Daniel Craig. Za sebou už sice měl několik větších áčkových filmů, ale do mysli veřejnosti se naplno vryl až s nástupem ikonické role britského agenta 007. Od doby Casino Royale se Daniel Craig v rámci série představil ještě v Quantum of Solace, Skyfall a Spectre. Oči fanoušků ale směřují na poslední novinku s názvem No Time to Die (Není čas zemřít), která má v rámci série největší produkční budget.

V pořadí pětadvacátý film s Jamesem Bondem, ve kterém si mimo jiné zahraje padoucha i oceňovaný Rami Malek nebo Ralph Fiennes, se nyní představuje v prvním oficiálním traileru, a to tradičně ve velkém stylu. Už začátek, který doprovází ikonická hudba, srší akcí a postupně nabírá na tempu. Vedle Daniela Craiga a dalších postav se představí také herečka Lashana Lynch, která byla ještě nedávno mylně označována jako nástupce Jamese Bonda.

Ve skutečnosti z ní bude jen další agent 007, ale nikoliv náhrada za tradičně mužskou roli, ve které se dříve objevili například Sean Connery nebo Pierce Brosnan. Od 25. „bondovky“ se čeká hodně – po ní by totiž mělo, ať už dříve či později, přijít oznámení nástupce Daniela Craiga, stejně jako se očekává finanční úspěch novinky. Zatím nejvýdělečnější byl Skyfall, který globálně v kinech utržil 1,1 miliardy dolarů. Spectre se přehoupl přes 900 milionů a dva předchozí filmy oscilovaly kolem 600 milionů.

Na to si ale budeme muset ještě nějakou chvíli počkat. Novinka se dostane do kin v průběhu dubna příštího roku.

Zatím se můžete podívat na nabitý trailer: