24letý Čech vytvořil neoficiální trailer pro World of Warcraft, který se stal hitem na Youtube

Michal PtáčekMichal Ptáček

wow
0Zobrazit komentáře

I po zhruba 14 letech fungování se online hra World of Wacraft od amerického herního giganta Blizzard, drží na předních příčkách herní popularity, což potvrzují miliony hráčů po celém světě a také aktivní fanouškovská komunita, která se sama za sebe snaží WoW všemožně propagovat a zlepšovat.

Čas od času tak v amatérských podmínkách vznikne něco, za co by se nemusel stydět ani samotný profesionální tým Blizzardu se stamilionovými rozpočty. Tak jako v případě youtube videa Naxxramas Trailer 2017, které oslavuje úplné začátky World of Warcraft a takzvanou původní verzi Vanilla, která bývá mezi dlouhodobými hráči považována za stále nejlepší variantu hry vůbec.

lubo1

Přečtěte si takéLubo Smid z STRV: Na českém trhu jsme se stali známými, je potřeba to zopakovat v USALubo Smid z STRV: Na českém trhu jsme se stali známými, je potřeba to zopakovat v USA

Video samotné má na svědomí 24letý Čech Radim Zeifart (mimo jiné bratr jednoho ze spoluzakladatelů českého vývojářského studia STRV, Pavla Zeifarta), který ho po zhruba půlročním vývoji v programech Cinema4D, Adobe After Effects a Sony Vegas umístil na Youtube.

Video následně uhranulo fanouškovskou komunitou po celém světě a během pouhých 3 dnů nasbíralo už přes 629 tisíc zhlédnutí a tisíce komentářů, ve kterých se většina komentujících shoduje, že Zeifartovi se podařilo vytvořit kvalitativně stejné, ne-li lepší video než samotné společnosti Blizzard.

“Zaměstnáním jsem tvůrce videí a animací pro reklamní účely. Produktový design, animované showreely a různé virtuální postavičky, které mluví o skvělé chuti nových cereálií. Jakmile je pracovní den u konce, tak využívám tyto znalosti k tvorbě herního obsahu, což jsou v tém případě neoficiální trailery na World of Warcraft”, řekl pro CzechCrunch Radim Zeifart

Zeifart jinak potvrzuje, že je se zástupci Blizzardu už delší dobu v kontaktu, ale k žádné konkrétní spolupráci se zatím neschyluje.

radim

Radim Zeifart

Diskuze (0)

Novinka

Anonym