Apple letos překročí 1 bilion dolarů v celkových příjmech ze zařízeních běžících na iOS

jobsiphone
0Zobrazit komentáře

Momentálně nejcennější společnost světa, Apple, před týdnem oslavila své desáté výročí představení prvního iPhonu, který se objevil na jedné z prezentací přímo v rukou Steva Jobse. Od té doby Apple urazil slušnou cestu a zároveň se dá s klidem říct, že si i díky právě tomuto zařízení pojistil „nekonečný“ zdroj peněz.

Podle serveru Fortune.com by měl totiž Apple v druhé polovině letošního roku překročit magickou hranici 1 bilionu dolarů v příjmech ze všech zařízení běžících na iOS. A to včetně jak iPhonů, iPadů nebo Apple Watch, tak podílů z prodeje aplikací a dodatečného obsahu prostřednictvím App Store. Konkrétně by se mělo jednat o částku blížící se 1,08 bilionům.

ikea

Přečtěte si takéIKEA v Česku konečně naplno rozjela online nákupy s doručením až domůIKEA v Česku konečně naplno rozjela online nákupy s doručením až domů

Bohužel není možné přesně říct, kolik procent si jaký z druhů příjmů ukrojil. I když se Apple čísly chlubí rád, u některých produktů, jako třeba Apple Watch nebo přesného podílu z prodeje aplikací, si společnost data pečlivě střeží.

Foto: Apple

Diskuze (0)

Novinka

Anonym