Audi ukáže svůj elektromobil e-tron GT také v novém Spider-Manovi

Ondřej HolzmanOndřej Holzman

audi-e-tron-gt2

Foto: Audi

Audi e-tron GT

0Zobrazit komentáře

Z elektrické rodiny vozů nové generace má sice Audi v prodeji prozatím jen SUV z řady e-tron, ale marketingové oddělení německé automobilky neztrácí čas a už láká i na další modely. Audi se rozhodlo znovu spojit se světem superhrdinů a po účasti jeho vozů v posledních Avengers: Endgame se jeho nové elektromobily objeví také v novém filmu o Spider-Manovi.

Audi pokračuje v úspěšné spolupráci se Sony Pictures, který je distributorem nového filmu Spider-Man: Daleko od domova, a vedle toho, že se vozy Audi objeví začátkem červencem v samotném snímku, připravily si nyní obě firmy také speciální minifilm, v němž ukazují koncept e-tronu ve variantě GT.

Ve tříminutovém klipu se Tom Holland alias Peter Parker spolu se svým nejlepším kamarádem Nedem účastní školní vědecké soutěže, pro kterou sestrojili vlastní elektrický motor. A aby naplno ukázali, o čem vlastně elektromotor je, přijede nakonec Tom Holland právě v Audi e-tron GT.

Premiéru měl tento vůz už v posledních Avengers, kde s ním přijel Tony Stark. Fanoušci nicméně tehdy řešili, že byl autu postprodukčně přidán zvuk, přestože elektromobil žádný rachot motoru nevydává. Uvidíme tedy, jestli se filmaři a markeťáci z Audi v novém filmu poučili.