Blíží se další AppParade. Přijďte si zahrát o ceny nebo se pochlubit svou aplikací

0Zobrazit komentáře

Minulé kolo pražské AppParade, která příjemně zakončila prosincovou kanonádu akcí, jsme viděli necelou desítku zajímavých aplikací, které jednoznačně ovládl Laundry Day na čtení cedulek a pokynů k praní u oblečení. V pořadí již 22. kolo App Parade na to naváže již toto pondělí, 29.2. od 20:30 v prostorách BIO OKA na Praze 7.

Standardně se představí minimálně tucet aplikací, které budou bojovat o přízeň odborné poroty, ve které má CzechCrunch svoje místo, a zároveň o přízeň diváků. Ti, stejně jako prezentující, mohou vyhrát zajímavé ceny od partnerů pořadatelů akce, kterým je, jako již tradičně server Mediar.cz.

null

Přečtěte si takéVirgin Galactic miliardáře Richarda Bransona odhalilo nový raketoplán pro komerční lety do vesmíruVirgin Galactic miliardáře Richarda Bransona odhalilo nový raketoplán pro komerční lety do vesmíru

Akce je pro vývojáře aplikací, stejně jako pro diváky zcela zdarma. Podmínkou je registrace vlastní aplikace pomocí předpřipraveného webového formuláře – pro diváky pak registrace lístku přes EventBrite. Lístky ovšem mizí rychle! O své účasti můžete dát vědět i na Facebooku.