Blíží se Týden podnikání, kde se objeví hvězdy z firem jako Kiwi.com, Credo Ventures nebo GoodAI

Filip HouskaFilip Houska

Z minulého ročníku

0Zobrazit komentáře

Týden podnikání, každoroční konference věnovaná podpoře podnikání, na které se podílí přes 160 zemí světa v čele s řadou významných osobností, se již počtvrté odehraje v Česku. Zájemci se mohou těšit na inspirativní workshopy a množství výrazných jmen nejen českého, ale i světového byznysu. Akce, která čítá přes stovku akcí, bude probíhat od 14. do 20. listopadu na různých místech České republiky.

Hlavním bodem celého týdne však bude celodenní summit, který se uskuteční 15. listopadu v Praze. Mimo odborné veletrhy, workshopy a široký doprovodný program zde vystoupí například COO české umělé inteligence GoodAI, Olga Afanasjeva, CEO Avastu, Vince Steckler, nebo Daniel Zelkind, zakladatel a CEO izraelského startupu Zeek , na kterém se podílel i Uri Levine, zakladatel startupu Waze.

waltr2_2

Přečtěte si takéS touto aplikací se při nahrávání souborů do vašeho iPhonu odstřihnete od iTunes a kabelůS touto aplikací se při nahrávání souborů do vašeho iPhonu odstřihnete od iTunes a kabelů

Mezi patrony se letos řadí velká jména českého byznysu. Nebude chybět Oliver Dlouhý, zakladatel a CEO vyhledávače letenek Kiwi.com, Andrej Kiska, partner investiční skupiny Credo Ventures, Zbyněk Frolík, zakladatel a CEO světového výrobce zdravotnických lůžek LINET Group SE anebo Tomáš Varcop, CEO innogy Energie.

tydenpodnikani_1

K celé události, kde je náš magazín CzechCrunch mediálním partnerem, se vyjádřil Lukáš Sedláček, výkonný ředitel instituce ELAI (Europen Leadership & Academic Institute), která letošní ročník Týdne podnikání hostí.

„V ELAI jsme velice rádi, že se zájemci během historicky čtvrtého ročníku Týdne podnikání mohou těšit na více jak 100 událostí, které jsou pro ně přichystány ve spolupráci s partnerskými organizacemi po celé ČR. Je to téměř dvojnásobný nárůst programu oproti loňskému roku,“ říká.

Vstup na hlavní summit je zdarma, ovšem bez možnosti se do celého dění blíže zapojit. Placený vstup, se kterým je možné absolvovat hned několik workshopů se jmény jako Petr Mára, Petr Ludwig a Yemi A.D. nebo startupovou soutěž, se pohybuje od 2499 korun (silver) do 4499 korun (gold). Více informací je k dispozici na oficiálních stránkách Týdne podnikání.