Cloud, káva a technologie: Jak si užít práci kdekoli

V HP si uvědomují, že práce nemusí být jen povinnost. Nabízí proto inovace, které usnadňují práci v kanceláři, z domova i na cestách.

HPHP

22c1_spectre_dashiell_14_naturalsilver_nonprivacy_t_ircam_nonodd_fpr_hero_lifestyle_1920x1080

Foto: HP

Studie HP ukazuje, že jen málokdo má ke své práci opravdu dobrý vztah. Až 83 procent z nás by si raději užívalo práci za menší peníze. Moderní zaměstnavatelé to chápou a snaží se vytvářet pracovní prostředí, které je produktivní, kreativní a flexibilní – ať už pracujete odkudkoli.

Dnes se od nás očekává, že budeme vždy k dispozici a přitom efektivní, a to nezávisle na místě. To vše vede k trendu flexibilního, neboli hybridního pracovního prostředí, které je zejména pro mladší generace zcela přirozené. Díky moderním technologiím jako umělá inteligence a automatizace měníme přístup k práci.

Co zaměstnanci chtějí? Více než jen dobrou kávu

Přechod na digitální technologie, jako jsou notebooky, zařízení pro videokonference a online služby, mění naše chápání práce. Důležitá je spokojenost zaměstnanců, jejich flexibilita a možnost skloubit práci s osobním životem. Vytváříme proto digitálně integrované pracovní prostředí, které těmto potřebám vyhovuje.

„Negativní vztah k práci škodí nejen zaměstnancům, ale i celkové produktivitě a atmosféře v týmu. Mnoho firem proto hledá nové, zapálené pracovníky a snaží se vytvářet prostředí, kde je technologie klíčem k úspěchu,“ říká Marek Sojak ze společnosti HP.

hp_envy_x36015_lifestyle1_1920x1080

Foto: HP

Při přechodu na digitální technologie je nezbytné vytvořit fungující firemní ekosystém s bezproblémově integrovanými a špičkově digitálními řešeními

Jak si usnadnit přechod na flexibilní práci?

Aby byl nový flexibilní pracovní model úspěšný, musíme znát všechny možnosti a zajistit bezproblémovou technologickou integraci, překonat komunikační bariéry, zaručit kybernetickou bezpečnost, správně spravovat zdroje a pečlivě vybírat dodavatele. Vše s cílem vytvořit efektivní a bezpečné pracovní prostředí.

  • Technologická integrace: Zajištění bezproblémové integrace technologií pro soudržnou spolupráci napříč týmy.
  • Komunikační mezery: Překonání možných informačních nedorozumění napříč firmou, kde jednotlivé týmy mohou pracovat podle různých harmonogramů a platforem.
  • Zajištění kybernetické bezpečnosti: Zavedení důkladných opatření kybernetické bezpečnosti na ochranu citlivých údajů.
  • Správa zdrojů: Efektivní správa kancelářských, technických a podpůrných služeb pro hybridní práci.
  • Optimální výběr dodavatele: Špatný výběr nebo správa dodavatelského řešení pro vzdálené pracoviště vede ke zpoždění, neefektivitě a také ke zvýšení nákladů.
hp_dragonfly_g4_lifestyle1_1920x1080

Foto: HP

Aby flexibilní pracovní systém představoval skutečně plně fungující ekosystém, je nezbytné znát všechny možnosti v režimu kdykoli a kdekoli

Jak na to? Se správnými nástroji od HP

HP rozumí důležitosti technologií v práci a nabízí řešení pro hladký přechod na digitální a flexibilní pracovní prostředí – ideální pro kancelář, domácí pracovnu i práci na dálku. Nabízí kompletní služby i pro firmy s omezeným rozpočtem.

Ve světě, kde rozhodují talentovaní lidé podpoření skvělým IT řešením, vám HP pomůže být úspěšní.

hp_dragonfly_g4_lifestyle9_1920x1080

Foto: HP

Chcete být úspěšní? Excelujte správným řešením

hp_dragonfly_g4_lifestyle7_1920x1080

Přečtěte si takéPosilování kybernetické bezpečnosti ve firmách díky společnosti HPPosilování kybernetické bezpečnosti ve firmách díky společnosti HP

CC Brandstory

Článek vznikl ve spolupráci se společností HP