Občerstvení v pražském Cubex Centru díky IN Catering koresponduje s tématem akce

Zajišťování cateringu na akcích v dnešní době není vůbec jednoduchou záležitostí a úspěšnost celého eventu závisí na mnoha faktorech, upozorňuje Luděk Vocílka.

IN CateringIN Catering

catering1-min

Foto: IN Catering

Catering od společnosti IN Catering

„Dnešní trend v chování klientů, co se týče organizování akcí, se hodně změnil. Ty nejlevnější služby již nevnímají jako nejlepší cestu k úspěchu, a tak jsme rádi, že i my v IN Cateringu máme lepší manévrovací prostor pro zajištění úspěšné a opravdu hezké akce,“ vysvětluje ředitel IN Cateringu Luděk Vocílka.

Také v případě konferenčních prostor dávají klienti přednost hlavně funkčnosti, variabilitě, designu daného místa a kvalitě nabízených služeb. S tím je samozřejmě spojena i kvalita nabízeného cateringu a pokud na výjimečném místě najdete i ten nejlepší catering, máte skoro vyhráno.

„My v IN Cateringu zajišťujeme akce na mnoha zajímavých místech. Kromě toho ale máme jedno, které je naší vlajkovou lodí, ve kterém se cítíme jako doma. Mluvím o multifunkčním prostoru v business centru Prahy – Cubex Centru Praha, které již určitě znáte. Stal se vítězem v mezinárodní soutěži 9th Global Eventex Awards, v kategorii nové venue roku 2019, a my jsme rádi, že právě tento jedinečný prostor máme možnost po cateringové stránce reprezentovat,“ dodává Vocílka.

Multifunkční venue pro všechny typy akcí

Cubex je multifunkční centrum, které je vhodné pro všechny typy eventů – konference, prezentace, workshopy, gala večeře, plesy nebo například koncerty, a to až pro 1 700 osob. Centrum je výjimečné mimo jiné tím, že je inspirováno českou kubistickou architekturou, což se odráží napříč všemi prostory. To ale není zdaleka vše, co byste o tomto unikátním místě měli vědět.

Cubex Centrum Praha není jen místo, ve kterém bude vaše akce vypadat skvěle. Bude vypadat přesně tak, jak jste si ji vysnili. „Dokážeme se totiž adaptovat prakticky na jakékoliv přání klienta, ať už jde o rozložení prostoru nebo jeho barevnou identitu,“ říká Alexandra Koterová, marketingová manažerka Cubexu.

cubex1-min

Foto: IN Catering

Cubex Centrum Praha

„Cubex nabízí některé unikátní technologie a profesionální zázemí, které jinde nenajdete. Pochlubit se můžeme například novou LED stěnou o ploše 44 metrů čtverečních, velkoformátovými a panoramatickými projekcemi, a to až do 360 stupňů v hlavním sále, světelným konceptem Chameleon, který přizpůsobuje barevnost prostor požadavkům klientů a dalšími moderními technologiemi pro jedinečné akce,“ doplňuje Koterová.

Koncepty Cubex a Chameleon

„Na tom, jak servírujeme catering, si opravdu dáváme záležet. Vždy chceme, aby perfektně korespondoval s tématem dané akce, proto v našem repertoáru máme mnoho zajímavých konceptů, do kterých catering ladíme. Na míru našeho domácího prostoru jsme ušili koncept „CUBEX“, ve kterém se prolínají prvky kubismu, jak v inventáři, tak i v pokrmech. Kubismem jsou inspirované též designové a světelné prvky ozvláštňující vzhled i atmosféru. Příprava jídla probíhá v otevřené kuchyni přímo před hosty,“ přibližuje šéfkuchař IN Cateringu Jiří Zeman.

„I koncept „CHAMELEON“ zde používáme velmi často. Vznikl právě proto, abychom se také maximálně adaptovali na jakékoliv přání klienta,“ vysvětluje dále Zeman, který se se svým týmem neustále snaží posouvat gastronomii na akcích kupředu.

Stejně, jako je téma ekologie a společenské odpovědnosti důležité pro IN Catering, je důležité i pro Cubex. Určitě vás zaujme, že Cubex Centrum Praha je součástí „zelené budovy“ s nejvyšším certifikátem udržitelnosti – LEED Platinum. Tato certifikace není jen o označení, ale především o splnění přísných standardů v této oblasti. Za zmínku stojí například splachování dešťovou vodou či úsporné využívání přívodu teplotně upraveného vzduchu do sálů, ale je toho samozřejmě mnohem více.

catering2-min

Foto: IN Catering

V březnu se v Cubexu po dlouhé covidové pauze mohl opět naživo uskutečnit největší tuzemský festival pro eventové odborníky. Do Cubex Centra Praha a sousedního Konferenčního Centra City na něj zavítalo celkem 1 500 návštěvníků. Ti mohli navštívit více než 100 stánků, na kterých vystavovatelé prezentovali to nejlepší, co eventový trh nabízí.

„Za IN Catering, jako hlavního partnera akce, jsme zde připravili progresivní stánky s prvky našeho oblíbeného konceptu EAT & PLAY. Přímo na stůl jsme vykouzlili famózní dezert – Craquelin s vanilovým krémem a ovocem, créme brulée, ovocnou omáčku s práskacím cukrem a hořlavým papírkem a luxusní předkrm – uzeného marinovaného lososa s listovým salátem, wasabi espumou z tekutého dusíku a kroketou ze zauzené makrely s prachem z pažitky a červené řepy,“ doplňuje Zeman s úsměvem.

CC Brandstory

Článek vznikl ve spolupráci IN Catering