Odemkněte budoucnost. TEDxUNYP se koná 21. října a řeší odolnost planety i lidí

Blíží se událost, která spojuje lidi a umožňuje sdílení zážitků i vznik diskuse. TedxUNYP se tentokrát hodlá soustředit na udržitelnou budoucnost.

UNYPUNYP

tedxunyp

Foto: TEDxUNYP

TEDxUNYP cílí na zapojení předních myslitelů řady oborů

TEDx, platforma proslulá podporou intelektu a šířením hodnotných myšlenek, se blíží: nadcházející událost TEDxUNYP 2023 se bude konat v UNYP Aréně dne 21. října 2023. Tématem letošního roku je „Klíče do budoucnosti“ s důrazem na udržitelnost jak pro naši planetu, tak pro nás samotné.

Od svého založení byl TEDxUNYP přední platformou pro výměnu myšlenek a inovací, zapojení předních myslitelů z různých oborů. Letošní událost slibuje hluboký ponor do konceptu udržitelnosti, zkoumání, jak můžeme posílit odolnost naší planety a sami sebe, když se ubíráme do budoucnosti.

„Téma ‚Klíče do budoucnosti‘ zastupuje svět plný příležitostí, vynálezů a inovací – to jsou ty ‚klíče‘. TEDxUNYP přináší velké nápady do života, které nám pomáhají identifikovat tyto myšlenky a podnítit myšlení a diskusi. Právě sdílením inovativních nápadů a kultury najdeme cestu vpřed pro sebe i pro zbytek světa, odemykajíce naši budoucnost,“ komentoval Mark Anderson, marketingový ředitel University of New York in Prague, organizátor a držitel licence TEDxUNYP.

tedxunyp

TEDxUNYP stojí na interaktivní povaze událostí TEDx

Událost bude zahrnovat pečlivě vybraný seznam řečníků, včetně proslulých environmentalistů, futuristů, zastánců duševního zdraví a vlivných myslitelů. Řečníci se zaměří na unikátní pohledy na různá témata, jako je změna klimatu, duševní zdraví, osobní rozvoj, podnikání a umělá inteligence. Účastníci budou mít možnost zkoumat klíčové diskuse, které formují náš svět i naše individuální životy.

TEDxUNYP 2023 si klade za cíl probudit naději, odolnost a akci, čelit výzvám, kterým čelí náš svět. Zvýrazněním udržitelnosti má tato událost za cíl inspirovat kolektivní pohyb směrem k odolnější planetě a hlubšímu porozumění osobního rozvoje.

V souladu s interaktivní povahou událostí TEDx, jsou účastníci vyzýváni, aby se účastnili živých debat a navázali kontakt s lidmi se stejnými zájmy, kteří sdílejí zájem o utváření udržitelné budoucnosti.

Další informace o TEDxUNYP 2023, včetně prodeje vstupenek, naleznete na oficiální webové stránce. Vzhledem k vysoké poptávce a omezené dostupnosti vstupenek se doporučuje lístky co nejdříve rezervovat.

CC Brandstory

Článek vznikl ve spolupráci UNYP