Bývalý COO českého Notina Michal Špak přechází do vedení Mall Group

michalspak
0Zobrazit komentáře

Skupina Mall Group, která pod sebou drží značky jako Mall.cz, Vivantis, Prodeti.cz či slovenskou verzi Bambino.sk se rozrůstá o další posilu ve svém vedení. Z online obchodu s parfémy Notino.cz (dříve Parfums.cz), který založil Michal Zámec, přechází do Mall Group bývalý COO a zástupce CEO Notina Michal Špak.

Ten v Mall Group bude řídit tématický segment „Zdraví & Krása“ a s tím celou skupinu eshopů Vivantis, pod které patří například Parfemy.cz, Hodinky.cz, Krasa.cz či Sperky.cz. Všechny původně založené Martinem Rozhoněm, který bude nadále působit na pozici výkonného ředitele.

nicehashtop

Přečtěte si takéNejvětší tržiště na těžbu kryptoměn po hackerském útoku přišlo o 68 milionů dolarůNejvětší tržiště na těžbu kryptoměn po hackerském útoku přišlo o 68 milionů dolarů

Vivantis by mělo v letošním roce překročit miliardu korun obratu s tím, že prozatím zaznamenává 20% růst oproti loňskému fiskálnímu roku. Mezi dalšími cíli společnosti je pak i potenciální expanze na další evropské trhy, se kterými má Michal Špak z Notina, jenž vstoupilo v letošním roce na devět nových trhů, téměř čtyřleté zkušenosti.

vivantis

„Segment Zdraví & Krása má v rámci naší obchodní skupiny podstatně větší potenciál, než jakého dosahuje nyní. Pracujeme na tom, abychom zpřehlednili nabídku pro naše zákazníky a nabídli jim na vybraných e-shopech přes 70 tisíc produktů zdraví a krásy ve velmi atraktivních akcích,“ dodává k tomu Michal Špak.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym