Čech Tom Krcha, který patří mezi klíčové designery Adobe, se představí v ČR

Michal PtáčekMichal Ptáček

0Zobrazit komentáře

V USA, kde působí technologická špička z celého světa, se prosadilo hned několik lidí z České republiky, kteří zde často pracují na těch nejzajímavějších projektech a startupech, které se snaží inovovat jednotlivá IT odvětví.

Jedním z nich je bezesporu i Tom Krcha, který se po několika letech života v San Franciscu vypracoval do pozice senior product managera v technologickém gigantovi Adobe, kde má aktuálně se svým týmem na starosti například ambiciozní projekt Comet, který jsme vám nedávno na CzechCrunchi představili.

Nadstavba pro Photoshop/Illustrator a konkurence pro Sketch

Ten slouží jako nadstavba pro programy Photoshop a Illustrator a značně zjednodušuje proces, kterým nejen designeři navrhují a prototypují design v rámci těchto stěžejních aplikací. Od automatizace nastavení jednotlivých elementů, přes chytré knihovny prvků, náhledu na různých zařízeních v reálném čase, až po tvorbu animací a interakcí všech částí.

tom-krcha

Přečtěte si takéNovinka od Adobe, kterou vytvořil český designer Tom Krcha, kompletně změní způsob tvorby designuNovinka od Adobe, kterou vytvořil český designer Tom Krcha, kompletně změní způsob tvorby designu

Díky tomu tak při návrhu aplikace můžete například kliknout na položku, která vás automaticky přesměruje na příslušnou část grafiky pro její úpravu.

Tom Krcha v Praze

Ti z vás, kteří by jednou možná rádi následovali podobnou cestu, kterou si Tom Krcha zvolil, budou mít brzy ideální příležitost, se nechat inspirovat. Tom totiž 7. prosince vystoupí v Praze na akci Silicon Valley Insights, kterou v pravidelných intervalech pořádá české vývojářské studio STRV, s tím, že akci odmoderuje a hosta vyzpovídá spoluzakladatel a CEO STRV, David Semerad.

Začátek v 17:30, adresa: Cinema City Slovanský dům, Na příkopě 859/22, Praha 1.

Přihlásit na akci se můžete ZDE.

krcha

comet
Comet

Diskuze (0)

Novinka

Anonym