Česká investiční skupina Miton spouští nový projekt Lavito.cz

Michal PtáčekMichal Ptáček

Miton – partneři
0Zobrazit komentáře

Investiční skupina Miton, která v České republice stála u zrodu internetových firem jako Slevomat, Damejidlo, Restu, Rohlik.cz, Skrz, Twisto nebo Heureka, rozšiřuje své portfolio o další nový projekt. Jmenuje se Lavito.cz a cílí na všechny milovníky zdraví, krásy, péče o tělo a relaxace, tím, že jim umožní objednat a zaplatit si všechny služby na jednom místě a online.

„Věříme tomu, že mít rád sám sebe a být se sebou spokojený je základem všeho. Lavito.cz je koncipované tak, aby si na něm i ten, kdo má jen málo času, mohl kdykoli rezervovat například nejbližší saunu nebo holiče, který má právě volno. Naším cílem je, aby zákazníci měli přehled o kapacitě a dostupnosti každého poskytovatele služeb,“ říká Petr Bartoš, ředitel Lavito.cz.

miton2

Přečtěte si takéInvestiční skupina Miton vkládá peníze do českého nanotechnologického projektuInvestiční skupina Miton vkládá peníze do českého nanotechnologického projektu

Hned od začátku se pak Miton nesoustředí pouze na český trh, nýbrž i zahraničí, jelikož projekt, který je tvořen primárně pro využití v chytrých telefonech, souběžně s českou verzí odstartuje i v Polsku na adrese Lavito.pl. Ambice projektu pak rozhodně nejsou malé. Jen v případě české verze je v plánu příští rok prodávat služby za desítky milionů korun, s tím, že do konce března 2016 má projekt ambice získat 1 000 smluvních partnerů a 30 000 stálých zákazníků.

„Baví nás stavět firmy úplně od začátku. Stále hledáme nové příležitosti a také talentované, pracovité lidi, kteří něco umí a mají chuť podílet se na projektech, které mění zavedená pravidla a nabízejí zákazníkům služby a zboží pohodlněji, výhodněji, s výbornou péčí,“ říká Tomáš Matějček, jeden ze šestice partnerů Mitonu.

lavito

Diskuze (0)

Novinka

Anonym