Český Mixit chystá speciální výdejní automat na müsli. Objeví se ve firmách či školách

mixitomat
0Zobrazit komentáře

Jedna z jednoznačně nejpopulárnějších značek na trhu s müsli Mixit, která umožňuje svým zákazníkům namíchání si vlastních cereálií, ale prodává také müsli tyčinky (mixitky), čokoládu či sušené ovoce, přišla na aprílový den se zajímavou novinkou. Tou je výdejní automat Mixitomat.

O Mixitomatu toho prozatím moc známo není, nicméně firma na svém Facebooku potvrdila, že využila apríl jen pro zábavné oznámení a že je nápad s chystaným výdejním automatem reálný. Automat by měl dle návrhu nabízet jak mixitky, tedy müsli tyčinky, tak nejrůznější müsli mixy k rychlé svačině. Mixitomaty by se měly objevit především ve firmách jako alternativa k nápojovým automatům nebo automatům s ovocem či bagetami, a také ve školách.

home

Přečtěte si takéAlza spustila službu HomeBox, která uloží objednané zboží do zabezpečené bedny před vaším domemAlza spustila službu HomeBox, která uloží objednané zboží do zabezpečené bedny před vaším domem

Mixit v posledním roce vytvořil obrat 130 milionů korun a oba zakladatelé, Tomáš Huber a Martin Wallner, ho vybudovali během 8 let z nuly bez jediného investora. Tento rok by měl Mixit překonat obrat 170 milionů korun, což by znamenalo zhruba 30% růst.

mixit

Bližší informace o Mixitomatu zjišťujeme.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym