Čestmír Strakatý přichází do CzechCrunche. Bude moderovat nový podcast o moderním Česku

Už 4. prosince vyjde první díl nového podcastu Crunch s Čestmírem Strakatým. Svých hostů se bude ptát, jak posunout Česko do první ligy.

cestmir

Foto: Nguyen Lavin/CzechCrunch

Čestmír Strakatý bude na CzechCrunchi moderovat nový podcast Crunch

0Zobrazit komentáře

Oblíbený moderátor Čestmír Strakatý bude na serveru CzechCrunch od 4. prosince moderovat nový podcast Crunch. Zve si do něj hosty, kteří vědí, jak posunout Česko vpřed – nebo to mají přímo v popisu práce.

„CzechCrunch je hlavní zdroj informací pro moderního člověka. Lidi, kteří CC.cz čtou a sledují, nezajímá jen byznys, technologie nebo startupy, ale také společenská témata včetně politiky, vzdělávání, kultury a prostředí, ve kterém žijí. Od podcastu Crunch si slibujeme význačné a vysokoprofilové hosty, kteří hýbou českou společností a mají co říct k vizi Česka pro následující dekádu,“ říká CEO CzechCrunche Michal Ptáček, který Strakatého do redakce přilákal.

„V CzechCrunchi jsem našel mediální zázemí pro rozhovory zamířené na společenská a politická témata nejen s politiky, což je jedna z oblastí, které se pořád chci věnovat. Je to moderní redakce s dynamickým autorským a produktovým týmem a silným obchodním duchem. Můj podcast Čestmír zůstává místem, kam si zvu zajímavé osobnosti k delším profilovým rozhovorům,“ dodává Čestmír Strakatý.

crunch_preview

Foto: CzechCrunch

Nový podcast Crunch s Čestmírem Strakatým

„Název Crunch odkazuje k našemu brandu, ale v angličtině označuje také zlomový bod, moment pravdy. Česko má takových momentů před sebou víc, pokud se má posunout, rozvíjet a neustrnout na místě. Chceme se ptát povolaných expertů, mladých osobností, ale také politiků, co s tím budou dělat. Pěna dní nás nezajímá, potřebujeme se dívat za horizont,“ přibližuje koncept podcastu šéfredaktor Ondřej Holzman.

První díl podcastu vychází 4. prosince. A už nyní můžete podcast odebírat ve svých oblíbených aplikacích Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts a YouTubu. Mezi prvními hosty jsou mladý pedagog a popularizátor učitelství Daniel Pražák, který s Čestmírem Strakatým probírá výzvy a budoucnost českého vzdělávání, influencerka Ha Nguyenová nebo ministr financí Zbyněk Stanjura. Rozhovory se natáčejí přímo v redakci CzechCrunche v pražském Karlíně. Strakatý vedle Crunche připravuje svůj vlastní podcast Čestmír, který si na platformě Herohero předplácí více než 8 tisíc posluchačů.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym