Chcete zažít velkolepý koncert Travise Scotta v Praze? Zahrajte si o lístky v naší soutěži

První vystoupení slavného rappera v Česku se rychle vyprodává – a lístky stojí tisíce. Tak proč nezkusit štěstí a pár z nich nezískat zdarma?

Filip HouskaFilip Houska

Travis Scott

0Zobrazit komentáře

Jen málokdo má na celosvětové rapové scéně takové jméno jako Travis Scott, mnohými považovaný za jednoho z nejzásadnějších rapperů poslední dekády. Generuje stovky milionů poslechů ročně a plní ty největší haly a stadiony ve Spojených státech. Teď jeho vliv bude moci pocítit i Česko, kde letos v létě vůbec poprvé vystoupí. A my vám servírujeme možnost, jak se na velkolepý a téměř vyprodaný koncert zdarma dostat.

CzechCrunch si pro fanoušky rapu připravil exkluzivní soutěž o čtyři vstupenky na koncert Travise Scotta, který se uskuteční již ve čtvrtek 18. července v pražské O2 areně. Je to jednoduché: stačí jít na náš Instagram (případně kliknout na příspěvek níže) a splnit pár úkolů, které jsme si pro vás připravili. Výherci budou dva s tím, že každý dostane dvě vstupenky, ať můžete na první vystoupení Travise Scotta v Česku vyrazit s někým, koho máte rádi.

Abyste se do soutěže mohli zapojit, budete muset mimo jiné na našem webu najít odpověď na otázku, kdy jsme o pražském koncertu Travise Scotta poprvé napsali. Bude nám stačit jen datum. Ještě předtím nás ale na Instagramu musíte sledovat, příspěvek olajkovat a do komentáře napsat svou oblíbenou skladbu od Travise Scotta včetně označení kamaráda, se kterým se na koncert vydáte. Záležitost pár minut!

Co tedy v rámci soutěžního příspěvku na Instagramu musíte udělat?

  • V první řadě klikněte u našeho účtu na tlačítko Sledovat, pokud jste to ještě neudělali.
  • Poté nám příspěvek olajkujte.
  • Do komentáře napište datum publikace prvního článku o příjezdu Travise Scotta, označte kamaráda a uveďte svou oblíbenou skladbu.
  • A pak si jen přejte štěstí!

Soutěž končí v pátek 12. července ve 12:00 s tím, že výherce vylosujeme okolo 14:00. O průběhu soutěže vás budeme informovat prostřednictvím instagramových stories, takže je nezapomeňte sledovat. S dvojicí výherců se následně spojíme rovnou přes Instagram, kde sdělíme další podrobnosti, které povedou k odeslání vstupenek na patřičné e-maily.

Jdete do toho?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený CzechCrunch (@czechcrunch)