Coinbase spouští službu, díky které mohou obchodníci přijímat platby v kryptoměnách

coinbase
0Zobrazit komentáře

Jedna z největších směnáren kryptoměn na světě Coinbase, která je známa svojí jednoduchostí nákupu kryptoměn především pro začínající uživatele, spouští novou službu s názvem Coinbase Commerce. Ta umožňuje obchodníkům po celém světě akceptovat platby v kryptoměnách, a to přímou integrací rozhraní do jejich e-commerce platformy nebo vlastního nákupního procesu.

Přijímat takto lze platby za pomocí všech podporovaných měn Coinbase, konkrétně pak Bitcoin, Ethereum, Litecoin nebo Bitcoin Cash. V přehledném rozhraní lze mimo jiné vidět historii plateb i jednotlivé stavy účtů, ze kterých lze kryptoměnu převádět dál. Dle slov Coinbase zabere nastavení obchodníkům jen několik minut a pro další zjednodušení je k dispozici také integrace se Shopify.

youtuben2

Přečtěte si takéYouTube mění pravidla. Tvůrci nevhodného obsahu přijdou o příjmy i viditelnost videíYouTube mění pravidla. Tvůrci nevhodného obsahu přijdou o příjmy i viditelnost videí

Co je zároveň důležité je fakt, že Coinbase Commerce není hostovaná služba, tedy funguje lokálně a každý obchodník má nad svými měnami plnou kontrolu, podobně jako by to byla klasická peněženka. Zákazník při platbě poté zadá pouze jméno a svůj email a vybere jakou kryptoměnou chce zaplatit. Vše funguje podobně například jako platba prostřednictvím PayPalu.

coinbasecommerce2

Rozhraní Coinbase Commerce

Coinbase na svém webu věnovaném Commerce produktu neuvádí přesné poplatky – lze ale očekávat, že za samotné použití nebudou obchodníci platit nic, a že půjde pouze o standardní poplatky za převod měn ze směnárny nebo za jejich směnu.

coinbasecommerce3

Diskuze (0)

Novinka

Anonym