Do Beat Saberu dorazila Billie Eilish. Na hity mladé popové hvězdy se těší i Mark Zuckerberg

Filip HouskaFilip Houska

beat-billie

Foto: Beat Games

Do Beat Saberu dorazil soundtrack od Billie Eilish

0Zobrazit komentáře

Videohra Beat Saber je mezi hráči oblíbená nejen pro své zpracování, kdy musíte virtuálními meči rozsekávat létající krychle do rytmu hudby, ale také pro svou databázi hudby, která se navíc neustále rozšiřuje. Nyní do soundtracku jednoho z nejoblíbenějších titulů pro virtuální realitu dorazila devatenáctiletá popová megahvězda Billie Eilish.

Česko-slovenský tým z Beat Games, který od roku 2019 spadá pod Facebook, příchod songů v podání americké interpretky Billie Eilish avizoval už před několika dny. Až dnes ovšem rozšiřující balíček se soundtrackem zpřístupnil zájemcům na Oculus Store, Playstation Store i na platformě Steam.

Po zakoupení balíčku za cenu necelých třinácti eur (přibližně 330 korun) se hráčům otevře deset nových skladeb, které jsou fanouškům mladé umělkyně dobře známé. Herní výzvu si tak vyzkoušíte v rytmu písniček jako All the Good Girls Go to Hell, Bad Guy, Bellyache, Bury a Friend, Happier Than Ever, I Didn’t Change My Number, NDA, Oxytocin, Therefore I Am nebo You Should See Me In a Crown.

Sestava je to natolik silná, že si ji na svém profilu v rámci Beat Saberu sdílela nejen samotná Billie Eilish, ale okomentoval ji i Mark Zuckerberg, a to vcelku jednoznačným komentářem pod příspěvkem zpěvačky: „Na to se těším!“ Nejnovější přírůstek do hry tak byl „oficiálně“ posvěcený od šéfa Facebooku.

Po úspěšné edici s legendárními Linkin Park, výběrem hudebního nakladatelství Interscope a balíčku skladeb od korejských BTS jde o další zásadní hudební rozšíření, které může přitáhnout další náruživé hráče a navýšit tak počty prodaných kopií Beat Saberu.

Tvůrcům hitu pro virtuální realitu se navíc důraz na přidávání dalšího hudebního obsahu vyplácí. Jen za loňský rok totiž studio, za nímž stojí trio Vladimír Hrinčár, Ján Ilavský a Jaroslav Beck, utržilo 1,44 miliardy korun.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym