Eshop s potravinami Kolonial.cz začíná rozvážet do Plzně

Michal PtáčekMichal Ptáček

kolonial
0Zobrazit komentáře

Jsou to přibližně dva měsíce, co odstartoval Kolonial.cz, který patří jednoznačně mezi nejambicioznější projekty českého E-commerce Holdingu, spadajícím pod investiční skupinu Rockaway.  Tato služba, která umožnuje zákazníkům si po internetu objednat a následně nechat domů doručit potraviny, začínala tak jako konkurenční projekty Rohlik.cz a Kosik.cz v Praze, ovšem poměrně rychle po startu se rozšířila i do středních Čech a měst jako Beroun, Český Brod, Kladno nebo Kralupy.

unnamed-e1434379397266

Přečtěte si takéPetr Vyhnálek z Kolonial.cz: Logistika, která zvládne velké množství položek bude rozhodovat o úspěchu nebo neúspěchu v tomto segmentuPetr Vyhnálek z Kolonial.cz: Logistika, která zvládne velké množství položek bude rozhodovat o úspěchu nebo neúspěchu v tomto segmentu

Nyní Koloniál.cz, který nedávno překročil 6 000 položek ve své nabídce, míří do západní části naší republiky, to když své služby začíná nabízet v Plzni a Rokycanech, díky čemuž by měl v konečném součtu pokrývat oblast s počtem zhruba 1,7 milionu obyvatel.

“Západočeská metropole byla v plánu od samého začátku. Jde o město s vysokou životní úrovní, vysokými školami a nadnárodními firmami, které může velmi rychle adoptovat online nákup potravin. Navíc jeho poloha nám nám hraje do karet i z pohledu logistiky,” říká Petr Vyhnálek, šéf Kolonial.cz.

Provádět objednávky v těchto lokalitách však zatím podle všeho nepůjde každý den, ale pouze v úterý, pátek a v neděli a to mezi 14 a 22 hodinou.

Čtěte rozhovor se šéfem Kolonial.cz, Petrem Vyhnálkem.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym