Food delivery služba JídloTeď.cz expanduje do dalších 10 měst. Tržby vzrostly o 37%

Michal PtáčekMichal Ptáček

jidloted1

Český food delivery portál JídloTeď.cz rozšiřuje s příchodem léta svoje pole působnosti o dalších 10 tuzemských měst. Po Praze, Brně, Ostravě, Plzni a Liberci, nyní začne svoje služby nabízet i v lokalitách: Hradec Králové, Olomouc, České Budějovice, Zlín, Havířov, Most, Ústí nad Labem, Teplice, Frýdek-Místek a Pardubice.

storyous

Přečtěte si takéJak se daří českému foodie startupu Storyous?

Hlavním důvodem expanze jsou podle zakladatele portálu Marca Westermanna dobré ekonomické výsledky, především pak tržby, které mezikvartálně vyrostly o 37%…

V JídloTEĎ.cz jsme zaznamenali mezi posledním loňským a prvním letošním kvartálem nárůst tržeb o 37 %. Rosteme doslova z měsíce na měsíc. Růst prodejů mezi dubnem a květnem je 25 %, což je za současné situace na trhu skvělý výsledek. Neustále proto rozšiřujeme vlastní automobilový rozvozový park,“

V souvislosti s přidáním nových lokalit, JídloTeď, které na českém trhu funguje od března 2013 a které má v nabídce přes 800 restaurací, představilo také novinku v podobě objednávek z podniků, které nejsou aktuálně otevřené.

Dříve jste si z právě zavřeného  podniku objednat nemohli. Pokud je restaurace, z níž si chcete pokrm nechat přivézt, zavřená, náš web vám automaticky nabídne čas rozvozu, který je reálný. Většinou to bývá nejdříve 45 minut po otevření daného podniku,“ dodává Westermann.