Food delivery služba JídloTeď.cz expanduje do dalších 10 měst. Tržby vzrostly o 37%

Michal PtáčekMichal Ptáček

jidloted1
0Zobrazit komentáře

Český food delivery portál JídloTeď.cz rozšiřuje s příchodem léta svoje pole působnosti o dalších 10 tuzemských měst. Po Praze, Brně, Ostravě, Plzni a Liberci, nyní začne svoje služby nabízet i v lokalitách: Hradec Králové, Olomouc, České Budějovice, Zlín, Havířov, Most, Ústí nad Labem, Teplice, Frýdek-Místek a Pardubice.

storyous

Přečtěte si takéJak se daří českému foodie startupu Storyous?Jak se daří českému foodie startupu Storyous?

Hlavním důvodem expanze jsou podle zakladatele portálu Marca Westermanna dobré ekonomické výsledky, především pak tržby, které mezikvartálně vyrostly o 37%…

V JídloTEĎ.cz jsme zaznamenali mezi posledním loňským a prvním letošním kvartálem nárůst tržeb o 37 %. Rosteme doslova z měsíce na měsíc. Růst prodejů mezi dubnem a květnem je 25 %, což je za současné situace na trhu skvělý výsledek. Neustále proto rozšiřujeme vlastní automobilový rozvozový park,“

V souvislosti s přidáním nových lokalit, JídloTeď, které na českém trhu funguje od března 2013 a které má v nabídce přes 800 restaurací, představilo také novinku v podobě objednávek z podniků, které nejsou aktuálně otevřené.

Dříve jste si z právě zavřeného  podniku objednat nemohli. Pokud je restaurace, z níž si chcete pokrm nechat přivézt, zavřená, náš web vám automaticky nabídne čas rozvozu, který je reálný. Většinou to bývá nejdříve 45 minut po otevření daného podniku,“ dodává Westermann.