Google se chystá po dlouhé době výrazně změnit podobu svého vyhledávače

google
0Zobrazit komentáře

Google se postupně mění, a je to vidět jak na většině jeho mobilních aplikací, tak u jeho desktopových portálů. Do tzv. material designu, který cílí na absolutní jednoduchost a přehlednost, se tak možná ve velmi krátké době dostane i hlavní web Googlu se samotným vyhledávačem.

Mnozí uživatelé informují o tom, že z ničeho nic jejich denně využívaná služba změnila svoji podobu. Jde víceméně o upuštění od čistě bílého pozadí a zapojení světlejší šedé barvy pozadí s čistě bílými boxy, kde se zobrazuje hlavní obsah. Barevně a stylem velmi podobné mobilní aplikaci Google Now, přes kterou lze vyhledávat obrázky, videa nebo informace za pomocí textu či mikrofonu.

instagramscren

Přečtěte si takéInstagram mění pravidla pro využití svých dat. Chce se zbavit většiny aplikací třetích stranInstagram mění pravidla pro využití svých dat. Chce se zbavit většiny aplikací třetích stran

Základní barvy a vše ostatní ale samozřejmě zůstávají nezměněny, informuje Engadget. Jestli se Google v nejbližší době pustí i do větších změn, známo není, a závisí to pravděpodobně na prvotních reakcích dennodenních uživatelů.

Nová podoba:

googlecom2

Aktuální vzhled:

googleold