Hulk v dámském provedení. Podívejte se na první trailer k očekávanému seriálu She-Hulk

Seznamte se s Jennifer Walters, sestřenicí slavného Bruce Bannera alias Hulka z Avengers.

Filip HouskaFilip Houska

she-hulk_1

Reprofoto: Marvel/YouTube

Kanadská herečka Tatiana Maslany v roli „dívčího Hulka“

0Zobrazit komentáře

Je známo, že Bruce Banner alias Hulk patří mezi fyzicky nejsilnější superhrdiny ve filmech od Marvelu (byť by Thor mohl mnohé namítat), to se ovšem může změnit s příchodem jeho sestřenice Jennifer Walters, která se již brzy objeví v novém seriálu na streamovací službě Disney+. A zábavní gigant na něj teď láká prvním velkým trailerem.

Novinka se jmenuje She-Hulk: Attorney At Law a hlavní roli ztvární kanadská herečka Tatiana Maslany, která v seriálu hraje hlavní roli Jennifer Walters. To nejzajímavější na ní je, že se dokáže proměnit v ženského Hulka se srovnatelnými schopnostmi, jako má její bratranec Bruce Banner. Toho v seriálu stejně jako ve filmech hraje Mark Ruffalo.

První upoutávka na She-Hulk: Attorney At Law představuje Jennifer ve složitém období jejího už tak komplikovaného života. Je totiž právnička – a protože se svět hemží padouchy, je po její kvalifikaci velká poptávka. Ona sama ale neví, jestli chce o spravedlnosti rozhodovat.

Její nerozhodnost ji pak přivede k Bruceovi, který se s ní rozhodně provést experiment, jenž jí krevní transfuzí vžene do žil superschopnosti. V traileru je pak možné pozorovat, jak se nevinná Jennifer mění v zavalitou, zelenou verzi sebe sama, což ji motivuje k tomu, vrhnout se do světa plného násilí jako nový mstitel. A po jejím boku bude možná i původní Hulk.

Nový seriál odstartuje na streamovací službě Disney+ už 17. srpna a půjde o další dílo, které rozšíří už tak bohatý audiovizuální svět Marvelu. Radovat se mohou i čeští diváci, kteří budou moci sledovat She-Hulk: Attorney At Law už při premiéře – Disney+ totiž na tuzemský trh dorazí v první polovině června, a to rovnou s celým katalogem filmového i seriálového obsahu Disney.