Hulk v dámském provedení. Podívejte se na první trailer k očekávanému seriálu She-Hulk

Seznamte se s Jennifer Walters, sestřenicí slavného Bruce Bannera alias Hulka z Avengers.

Filip HouskaFilip Houska

she-hulk_1

Reprofoto: Marvel/YouTube

Kanadská herečka Tatiana Maslany v roli „dívčího Hulka“

Je známo, že Bruce Banner alias Hulk patří mezi fyzicky nejsilnější superhrdiny ve filmech od Marvelu (byť by Thor mohl mnohé namítat), to se ovšem může změnit s příchodem jeho sestřenice Jennifer Walters, která se již brzy objeví v novém seriálu na streamovací službě Disney+. A zábavní gigant na něj teď láká prvním velkým trailerem.

Novinka se jmenuje She-Hulk: Attorney At Law a hlavní roli ztvární kanadská herečka Tatiana Maslany, která v seriálu hraje hlavní roli Jennifer Walters. To nejzajímavější na ní je, že se dokáže proměnit v ženského Hulka se srovnatelnými schopnostmi, jako má její bratranec Bruce Banner. Toho v seriálu stejně jako ve filmech hraje Mark Ruffalo.

První upoutávka na She-Hulk: Attorney At Law představuje Jennifer ve složitém období jejího už tak komplikovaného života. Je totiž právnička – a protože se svět hemží padouchy, je po její kvalifikaci velká poptávka. Ona sama ale neví, jestli chce o spravedlnosti rozhodovat.

Její nerozhodnost ji pak přivede k Bruceovi, který se s ní rozhodně provést experiment, jenž jí krevní transfuzí vžene do žil superschopnosti. V traileru je pak možné pozorovat, jak se nevinná Jennifer mění v zavalitou, zelenou verzi sebe sama, což ji motivuje k tomu, vrhnout se do světa plného násilí jako nový mstitel. A po jejím boku bude možná i původní Hulk.

Nový seriál odstartuje na streamovací službě Disney+ už 17. srpna a půjde o další dílo, které rozšíří už tak bohatý audiovizuální svět Marvelu. Radovat se mohou i čeští diváci, kteří budou moci sledovat She-Hulk: Attorney At Law už při premiéře – Disney+ totiž na tuzemský trh dorazí v první polovině června, a to rovnou s celým katalogem filmového i seriálového obsahu Disney.