Instagram spustil novou funkci, díky které můžete do živého vysílání pozvat své kamarády

instagramlive2
0Zobrazit komentáře

Poté, co Facebook získal do svých rukou Instagram, jednu z nejvyužívanějších sociálních sítí pro sdílení fotografií, prošla služba mnoha velkými změnami. Ať už je to zjednodušení designu, nové filtry, zprávy mezi uživateli nebo možnost nahrávání živého videa do tzv. Stories, které po 24 hodinách automaticky zmizí. Právě pro ně nyní Instagram vypustil další zásadní aktualizaci.

Po stáhnutí posledního updatu aplikace totiž zjistíte, že při natáčení sama sebe máte nově možnost pozvat jakéhokoliv dalšího uživatele, který se do živého vysílání po rozdělení obrazovky na dvě poloviny připojí. Pozvat lze respektive ty uživatele, kteří stream zrovna sledují.

38F06CFF-7E64-4F4F-AB84-D9A889040F26

Přečtěte si takéVýrobce oblíbené svíčky imitující vůni nově rozbaleného Macu představuje novou variantuVýrobce oblíbené svíčky imitující vůni nově rozbaleného Macu představuje novou variantu

Instagram tuto novinku testoval několik měsíců na vybraných uživatelích, nyní je ovšem dostupná pro všechny. Je to tak další z řady experimentů, který může vést k novému trendu živých videí – ať už se budou tímto způsobem využívat například u celebrit pro rozhovory mezi sebou či pozvání svých fanoušků, u veřejných hovorů nebo při různých kreativních akcích influencerů.

instagramlive

Foto: Instagram

Diskuze (0)

Novinka

Anonym