Jan Řežáb po odchodu z pozice CEO v Socialbakers odchází také z čínského Goodbaby

wersm-jan-rezab-e1432655989433

Zakladatel a původní CEO Socialbakers, Jan Řežáb

0Zobrazit komentáře

V českém podnikatelském rybníčku se opět rozvířily vody poté, co Jan Řežáb, zakladatel a bývalý CEO analytického startupu Socialbakers oznámil, že odstupuje ze své stávající pozice CEO pro digitální technologie v čínské společnosti Goodbaby, do které nastoupil zhruba před 13 měsíci. Dle jeho slov splnil vše, co se od jeho postu očekávalo.

Na jeho pozici se tak objeví nově Martin Homolka, taktéž Čech, který před 8 lety společně s Řežábem zakládal Socialbakers. V čínském Goodbaby jsou tak momentálně na vedoucích pozicích dva čeští zástupci – zmíněný Homolka jako CTO a Martin Poš, globální CEO společnosti. A dále například Mirek Černý, jenž se stará o data.

lubo1

Přečtěte si takéLubo Smid z STRV: iPhone X je technologickým skokem, home button nikomu chybět nebudeLubo Smid z STRV: iPhone X je technologickým skokem, home button nikomu chybět nebude

Řežáb se prozatím nevyjádřil k tomu, co bude dělat v dalších letech, kromě zmínky o tom, že bude nyní více pomáhat svým stávajícím společnostem, mezi kterými je mimo Socialbakers, kde stále působí jako Executive Chairman, také herní startup Gamee, jenž založila a vede jeho manželka Božena Řežábová, a do něhož sám investoval 500 tisíc dolarů.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym