Lidl se chystá v ČR spustit vlastní eshop

Snímek obrazovky 2016-05-04 v 14.13.59
0Zobrazit komentáře

Internetovým eshopům Rohlik.cz, Kosik.cz, Kolonial.cz nebo Tesco Potraviny Online, nabízejícím zákazníkům možnost online si objednat a následně nechat doručit potraviny, pravděpodobně brzy přibude další konkurence.

Diskontní řetězec Lidl totiž oznámil, že chce do konce tohoto roku v Plzni rozjet automatizovaný provoz svého nového distribučního centra a následně, jak informuje Lupa.cz, nejpozději do jara roku 2017 spustit i vlastní eshop.

avocode-top

Přečtěte si takéČeští Avocode se dostávají do akcelerátoru 500 Startups a získávají 6,5 milionu na investicíchČeští Avocode se dostávají do akcelerátoru 500 Startups a získávají 6,5 milionu na investicích

„Se startem plzeňského distribučního centra počítáme během podzimu letošního roku. Start internetového obchodu poté předpokládáme nejpozději v prvním čtvrtletí roku 2017,“ říká mluvčí Lidlu Zuzana Holá.

Nově budované distribuční centrum  by jinak mělo sloužit k zásobování České republiky, Slovenska a Německa, kde už mimochodem Lidl vlastní eshop několik let provozuje. V něm nabízí například spotřební zboží, oblečení nebo trvanlivé potraviny. V nedaleké Belgii, kde Lidl spustil eshop letos, pak jak informuje Lupa.cz, v jeho nabídce najdete úplně vše, až na čerstvé potraviny. I proto zatím zůstává velkou neznámou, jaký sortiment na české verzi obchodu zákazníci vlastně najdou…

Diskuze (0)

Novinka

Anonym