Miton získal 20% podíl v projektu Svatba.cz

Michal PtáčekMichal Ptáček

Miton – partneři
0Zobrazit komentáře

Česká společnost Miton, která stojí investičně za projekty jako Bonami, Slevomat, Skrz, Rohlik.cz, Twisto nebo GoOut.cz, míří oficiálně do dalšího oboru, to když získává dvacetiprocentní podíl ve společnosti Svatba.cz s.r.o, provozující největší svatební portál v Česku: Svatba.cz, který agreguje nabídku zhruba 6 500 svatebních dodavatelů. 

Zajímavostí je, že samotná doména Svatba.cz patřila od roku 2009 právě Mitonu, který ji po dobu několika let zdarma poskytoval trojici Ondřej Bambous, Zdeněk Hesoun a Pavel Hodinka, kteří na ní následně v průběhu let začali budovat právě zmíněný svatební portál. Nyní Miton doménu do majetku společnosti Svatba.cz, s.r.o vložil oficiálně, na základě čehož s největší pravděpodobností získal ve firmě právě zmíněný dvacetiprocentní podíl.

Se zakladateli jsme v dlouhodobém kontaktu, a protože se nám líbí jejich poctivý přístup a snaha vytvořit bezvadný produkt, rozhodli jsme se naši spolupráci zformalizovat a získat při této příležitosti minoritní podíl ve společnosti. Projekt budeme dál podporovat, aktuálně při jeho rozvoji do segmentu organizování firemních i soukromých večírků,“ říká Tomáš Zetek, investiční manažer Mitonu.

V souvislosti se vstupem Mitonu do projektu, zároveň firma spustila nový portál Partydo.cz, zaměřující se na eventy všeho druhu.

partydo

Nově spuštěný protál Partydo

svatba

Svatba.cz

Diskuze (0)

Novinka

Anonym