Nová verze CzechCrunch Jobs usnadní život inzerentům. Kreditový systém urychluje vyvěšování pracovních pozic

Petra FritschPetra Fritsch

ccjobs3Insider

Foto: CzechCrunch

Na CzechCrunch Jobs nově zavádíme kreditový systém

0Zobrazit komentáře

CzechCrunch už dávno není jen internetový magazín. Stavíme kolem něj další vertikály, jako jsou podcasty, online i offline eventy, komunitní platformu CzechCrunch Shine a provozujeme také CzechCrunch Jobs, portál, který ukazuje ty nejlepší pracovní nabídky v Česku, a to nejen ze startupového světa. A byť si toho na první pohled nemusíte všimnout, spustili jsme novou verzi Jobs, která znamená zejména pro inzerenty velké změny k lepšímu.

V rámci CzechCrunch Jobs nově zpřístupňujeme možnost okamžité inzerce. Kreditový systém se přitom může zdát jako funkcionalita, která sama o sobě nic nového nepřináší. Na podobné bázi fungují i jiné pracovní portály, ty nejznámější z nich obvykle mají tuto funkcionalitu zavedenou.

„Zakládáme si na co největší přístupnosti. Stačí párkrát kliknout a pozici máte vyvěšenou. Kredity nakupovat nemusíte, vždy máte na výběr, jestli pozici zaplatit rovnou bez kreditů, nebo si zařídit kredity i pro další inzerci. Důvodem pro zavedení kreditů bylo především zdržení inzerentů při platbě, pokud neměli k dispozici firemní platební kartu,“ říká Michal Ptáček, zakladatel CzechCrunche.

Pokud si nakoupíte kredity, na účtě vám zůstanou, dokud je nevypotřebujete. Nic vás tedy netlačí inzerovat, pokud zrovna ve firmě nemáte otevřené pozice. Až je mít budete, nakoupené kredity pro okamžité vyvěšení budou připraveny.

CzechCrunch Jobs navíc nesplňuje běžné parametry pracovního portálu. Inzerent totiž nevyplňuje klasicky celý popis pozice, vkládá jen odkaz na kompletní inzerát na kariérních stránkách firmy nebo na jiném pracovním portále. CzechCrunch Jobs tak dodává jednotlivým pozicím primárně vizibilitu, a to na platformě, již měsíčně navštíví měsíčně bezmála 900 tisíc čtenářů, kteří mají aktivní zájem o byznys a technologie. Kandidát se o pozici uchází už tedy skrze jiný aplikační systém.

„Nemáme ambice konkurovat tuzemským portálům a vytvářet něco, co už tu je. Naopak. Oslovujeme naši cílovou skupinu skrze mix zajímavých příležitostí ve firmách, kterých si stojí za to všimnout, ať už inzerují kdekoliv. Chceme jet na kvalitu, ne na kvantitu.“ 

jobs-kr2

Foto: CzechCrunch

Na CzechCrunch Jobs nově zavádíme kreditový systém

Pokud se rozhodnete na platformě volné pracovní pozice inzerovat, máte téměř vyhráno. CzechCrunch Jobs to umožňuje na pár kliknutí. Základní cena za inzerci je 500 Kč bez DPH, pokud zvolíte Premium inzerci a s tím spojené výhody, bude vás to stát 1 900 Kč bez DPH.

Při zvolení základní verze inzerce se pozice objeví podle data zveřejnění ve výpise pozic za Premium pozicemi. S možností Premium se vaše nabídka zobrazí ve výpisu nahoře, navíc pak ještě v postranním widgetu na hlavní stránce CzechCrunch a v nejbližším čísle čtrnáctidenního newsletteru CzechCrunch Jobs. S kredity se navíc pojí množstevní slevy – čím víc kreditů nakoupíte, tím víc jich dostanete zdarma. O tom, jak kreditový systém funguje, si můžete přečíst tady.

Možností předplatit si kredity a inzerovat pozici bez placení, jakmile bude potřeba, to nekončí. Vylepšovat platformu budeme nyní především na straně uživatele kandidáta, který na stránkách hledá novou práci. Na novinky se můžete těšit na začátku jara 2021.