Podívejte se do nových kanceláří zlínské digitální agentury Madeo

Michal PtáčekMichal Ptáček

0Zobrazit komentáře

Zlínská digitální agentura Madeo už je přes rok součástí norské technologické společnosti Brandmaster, která českou agenturu za neupřesněnou částku koupila. V souvislosti s akvizicí se agentura zaměřující se dříve na vývoj webových stránek a aplikací v poslední době vyprofilovala jako vývojový hub BrandMasteru a věnuje se nyní především vývoji digitálních nástrojů pro firmy jako Mercedes nebo Bridgestone.

Změna se projevila i na zvýšení členů zlínského týmu na zhruba 30 lidí, na základě čehož Madeo ve spolupráci s architektkou Terezou Kupkovou ze studia COSMO nedávno rozšířilo své zlínské kanceláře o další patro.

„Ve spolupráci s architektkou Terezou Kupkovou jsme navázali na osobitý exteriér objektu z dílny architektonického studia NewWork. V rámci interiérů se tak snoubí původní industriální charakter Zlína s prvky skandinávského minimalismu s důrazem na přírodní materiály, příjemné zemité barvy a funkčnost. „Snažili jsme se vytvořit kanceláře, ve kterých se dobře pracuje, ale člověk si má také kde odpočinout a posedět s kolegy. Vzhledem k tomu, že hodně komunikujeme se zahraničními klienty a s kolegy v norských a švédských pobočkách, bylo potřeba dobře vyvážit otevřenost prostoru s dostatečným soukromím. Týmové spolupráci a sdílení informací má zase napomoci vlastní firemní kavárna a bar, které tvoří výrazný prvek jednoho z pater. Při vybavování Madeo následovalo současný trend chytrých kanceláří. Prostory například namísto běžných žárovek osvěcují chytré žárovky. Ty umí díky senzorům přizpůsobit intenzitu záření i teplotu barev konkrétní hodině a počasí. Umělé světlo tak nenarušuje přirozené biorytmy těla a zpříjemňuje celodenní práci na počítači, říká zakladatel Madeo Martin Landsberger Pospíšil.

Lokalita: Zlín, Česká republika
Datum dokončení: 2018
Velikost: 650 m²
Design: COSMO
Fotky: Lukáš Pelech

madeo-office1

Pracovní prostor

madeo-office2

Pracovní prostor

madeo-office3

Breakout zóna

madeo-office5

Kuchyně

madeo-office6

Kuchyně

madeo-office4

Kuchyně

madeo-office7

Protihluková místnost

madeo-office8

Kanceláře

madeo-office9

Breakout zóna

madeo-office10

Herní zóna

madeo-office11

Terasa

Diskuze (0)

Novinka

Anonym