Podívejte se do nových kanceláří zlínské digitální agentury Madeo

Zlínská digitální agentura Madeo už je přes rok součástí norské technologické společnosti Brandmaster, která českou agenturu za neupřesněnou částku koupila. V souvislosti s akvizicí se agentura zaměřující se dříve na vývoj webových stránek a aplikací v poslední době vyprofilovala jako vývojový hub BrandMasteru a věnuje se nyní především vývoji digitálních nástrojů pro firmy jako Mercedes nebo Bridgestone.

Změna se projevila i na zvýšení členů zlínského týmu na zhruba 30 lidí, na základě čehož Madeo ve spolupráci s architektkou Terezou Kupkovou ze studia COSMO nedávno rozšířilo své zlínské kanceláře o další patro.

„Ve spolupráci s architektkou Terezou Kupkovou jsme navázali na osobitý exteriér objektu z dílny architektonického studia NewWork. V rámci interiérů se tak snoubí původní industriální charakter Zlína s prvky skandinávského minimalismu s důrazem na přírodní materiály, příjemné zemité barvy a funkčnost. „Snažili jsme se vytvořit kanceláře, ve kterých se dobře pracuje, ale člověk si má také kde odpočinout a posedět s kolegy. Vzhledem k tomu, že hodně komunikujeme se zahraničními klienty a s kolegy v norských a švédských pobočkách, bylo potřeba dobře vyvážit otevřenost prostoru s dostatečným soukromím. Týmové spolupráci a sdílení informací má zase napomoci vlastní firemní kavárna a bar, které tvoří výrazný prvek jednoho z pater. Při vybavování Madeo následovalo současný trend chytrých kanceláří. Prostory například namísto běžných žárovek osvěcují chytré žárovky. Ty umí díky senzorům přizpůsobit intenzitu záření i teplotu barev konkrétní hodině a počasí. Umělé světlo tak nenarušuje přirozené biorytmy těla a zpříjemňuje celodenní práci na počítači, říká zakladatel Madeo Martin Landsberger Pospíšil.

Lokalita: Zlín, Česká republika
Datum dokončení: 2018
Velikost: 650 m²
Design: COSMO
Fotky: Lukáš Pelech

madeo-office1

Pracovní prostor

madeo-office2

Pracovní prostor

madeo-office3

Breakout zóna

madeo-office5

Kuchyně

madeo-office6

Kuchyně

madeo-office4

Kuchyně

madeo-office7

Protihluková místnost

madeo-office8

Kanceláře

madeo-office9

Breakout zóna

madeo-office10

Herní zóna

madeo-office11

Terasa

Michal Ptáček

Zakladatel CzechCrunche, fanoušek technologií, cestování a architektury.

Zakladatel CzechCrunche, fanoušek technologií, cestování a architektury.