Podívejte se na první trailer na nového Terminátora. Vrací se Arnold Schwarzenegger i Linda Hamilton

Michal PtáčekMichal Ptáček

term1
0Zobrazit komentáře

Jedna z nejznámějších filmových sérií chystá pro své fanoušky na tento rok velké překvapení. Terminátor, který v době svého vydání v roce 1984 způsobil díky své hororové atmosféře, syrovosti a propracovaným vizuálním efektům naprostou senzaci a společně s druhým dílem se stal nesmrtelným filmovým kultem, se totiž dočká dalšího filmového pokračování. A ne jen tak ledajakého.

Nový snímek s podtitulem Terminátor: Temný Osud by se měl vrátit ke kořenům série a navazovat pouze na první dva díly filmové série. Tomu odpovídá i produkční a herecký tým, který se na filmu podílí. Do filmu se po dlouhých 28 letech vrátí v roli Sarah Connor herečka Linda Hamilton, v roli „hodného“ Terminátora T-800 se pak znovu objeví herec Arnold Schwarzenegger.

Odkaz ke kořenům v tomto případě není vůbec náhodný. Poslední tři díly Terminátora, zejména Terminátor: Genisys z roku 2015, totiž mezi pravověrnými fanoušky kvůli nelogickému příběhu, špatným hereckým výkonům a celkovému zpracování vyvolaly obrovské zklamání. I proto se do týmu vrací tvůrce a režisér prvních dvou dílů James Cameron, který se tentokrát ujme role producenta. Režisérem nového pokračování je Tim Miller, který má ve svém portfoliu například snímek Deadpool.

Kromě Arnolda Schwarzeneggera a Lindy Hamilton se ve filmu objeví i několik nových postav včetně herečky Mackenzie Davis v roli hybridního napůl terminátora a napůl člověka nebo Natalie Reyes. Do kin snímek zamíří 1. listopadu tohoto roku.

foto: reprofoto Youtube