Pražský startup LidskaSila.cz spouští novinku, která nabídne úklid a další služby firmám

LidskaSila-portrety (10)

Po posledních loňských informacích, že pražský startup LidskaSila.cz zavádí noční úklidy a vstupuje do něj prostřednictvím své investiční firmy Ondřej Tomek s investicí ve výši 24 milionů korun, přichází tato poměrně mladá firma s další novinkou.

Na základě rostoucích poptávek se vrhá na úklid firem, kde kromě samotného úklidu nabídne i catering, drobné opravy jako jsou výměna žárovek a zámků či revize topení a klimatizací. Úklidy budou provádět jen proškolené dámy, které prošly speciálním výcvikem, mají hodnocení nad 4,5 bodu a s firmou již dlouhodobě spolupracují.

vit

Přečtěte si takéBývalý šéf Mall.cz Vít Endler investoval do slovenského e-commerce startupu Virtooal.comBývalý šéf Mall.cz Vít Endler investoval do slovenského e-commerce startupu Virtooal.com

Jak služba, která byla na úvod spuštěna pro Prahu funguje, vysvětluje Robert Vojáček, spoluzakladatel a CEO LidskaSila.cz:

„Jednou z největších výhod je, že klienty nenutíme k dlouhodobé smlouvě. Naopak mají možnost flexibilních objednávek dle svých potřeb. K tomu nabízíme nově i drobné opravy a revize např. klimatizací. Což patří mezi nejčastější potřeby menších kanceláří.”

lsfirma

Ke konci minulého roku měla LidskaSila.cz přes 350 aktivních dam na úklid, měsíčně generuje nad 1,5 milionu korun v tržbách a po nové investici valuace startupu dosahuje na vyšší desítky milionů korun.

Rubriku Startupy podporujíjt-retina