Přestrojený Arnold Schwarzenegger baví v nové reklamě na elektrické vozy

Arnold Schwarzenegger

Foto: GESP/Flickr

Arnold Schwarzenegger

0Zobrazit komentáře

Arnold Schwarzenegger je filmovou ikonou 80. a 90. let, bývalý guvernér Kalifornie a také někdejší úspěšný bodybuilder. I ve svých 71 letech stále aktivně posiluje a natáčí nové snímky. Do kin ostatně již brzy zamíří Terminátor: Temný Osud, tedy šestý film věnovaný jeho nejslavnější roli Terminátora.

Ještě než se tento snímek dostane do kin, můžete si pustit Arnolda v nové reklamě na podporu nákupu elektrických vozidel. Tu natočil pro neziskovou organizaci Veloz, jejímž cílem je urychlit přechod z klasických vozů na elektromobily.

Maskovaný Arnold v reklamě vystupuje jako tzv. petrolhead, tedy milovník nadupaných amerických klasik a vzduchu prosyceného výfukovými výpary a vůní benzínu. Howard Kleiner, jak se Arnold v reklamě jmenuje, pracuje v lokání prodejně vozů, která nabízí i několik elektromobilů, jenže přestrojený Schwarzenegger veškeré zájemce o elektromobil přemlouvá, aby si koupili co možná nejvýkonnější a nehlasitější vůz s konvenčním motorem. A jako příklad přiveze obrovský Hummer.

Legendární herec v reklamě sází jednu hlášku za druhou a zazní i kultovní věta „I’ll be back“. Sám Schwarzenegger je ve skutečnosti velkým milovníkem automobilů, kterých má celou sbírku. Nechybí v ní ikonické americké vozy, italské supersporty, ani elektromobily. Těm dominuje elektrický Mercedes-Benz G-Class, který si Schwarzenegger nechal vytvořit na míru.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym