pipedrive_logo_green-1

Pipedrive

Globální platforma CRM a inteligentní správa příjmů pro malé podniky.

O firmě

Pipedrive je přední nástroj pro řízení prodejů a první platforma, která byla od základu vyvinuta z pohledu obchodníka. Pomáhájí prodejcům držet jejich pracovní postup, mít přehled a soustředit se na aktivity, které jsou pro ně důležité. Ke své práci jej využívají obchodní týmy z více než 100 000 firem po celém světě. Pipedrive vznikl v Estonsku a je založen na zkušenostech, kdy zakladatelé věděli, že v prodeji, stejně jako v životě, nemůžete kontrolovat své výsledky, ale můžete kontrolovat své kroky. Celý osvědčený přístup spočívá v plánování, dokončování a sledování jednotlivých činností v prodejním cyklu.

Dalším příkladem přenesené moudrosti z obchodu, kterou Pipedrive zabudoval, je vizuální pipeline, díky níž přesně vidíte, jak si jednotlivé obchody stojí, a nabízí spoustu chytrých a snadno použitelných funkcí.

Náš tým se neustále rozrůstá, v Praze sídlí na 50 vývojářů a specialistů, kteří společně s dalšími kolegy z celého světa tvoří tým čítající téměř tisíc lidí. Všichni pracují na jediném cíli - učinit prodejní úspěch nejen možným, ale i nevyhnutelným pro týmy malých a středních firem. Pipedrive je kompatibilní s více než 300 aplikacemi, mezi které patří například WhatsApp nebo Messenger, a je ve 22 jazycích. Dalším odvětvím, kterým se firma zabývá je email marketing a jeho optimalizací pro marketingové specialisty. Do Pipedrive v roce 2020 investovala společnost Vista Equity Partners, přední globální investiční firma, která investuje výhradně do podnikového softwaru, dat a firem využívajících technologie. Tato investice a pokračující podpora našich zákazníků nám pomohou dosáhnout našeho cíle.

Investice

Všechny investice
 • Series C$ 10M

Základní informace

 • Rok založení:

  2010

 • Sídlo:

  New York (USA)

 • Obor firmy:

  Technologie

 • Velikost firmy:

  501-1000 lidí

Web a sociální sítě:

Přejít na web