Ceny Startup Awards obrazem. Podívejte se, jak jsme rozdávali jednorožce skvělým projektům

Networking, osobnosti i nápady, ale především úžasná atmosféra a čtyři oceněné projekty. Jak vypadal galavečer našich Startup Awards?

Iva BrejlováIva Brejlová

Startup Awards

Foto: CzechCrunch

Startup Awards oceňují významné projekty českého startupového světa

0Zobrazit komentáře

Taková koncentrace nápadů a podnikavých lidí na jednom místě se sejde jen výjimečně. Zástupci malých i velkých startupů, protřelých investorů, zavedených společností a třeba i projektů, které se mladými hvězdnými firmami teprve stanou. A přesto všichni byznys tentokrát nechali za hlavou. Dohromady dokázali na jeden večer rozbušit srdce pražského kostela Sacre Coeur startupovým rytmem. Udala ho akce Startup Awards.

Její první ročník jsme odstartovali ve velkém. Jen startupů jsme napočítali desítky a všech hostů dohromady skoro dvě stovky. Úvodní drinky a sem tam i seznamování vystřídalo napjaté očekávání… Přece jen si sem hosté přišli poslechnout, kdo si odnese vůbec první skleněné sošky se zpodobněním jednorožce od designéra a skláře Lukáše Nováka.

Nachystali jsme si je pro vítěze čtyř kategorií. A pak už to šlo jako v ideálním investičním kole, tedy jako po másle. Večerem provázeli šéfredaktor CzechCrunche Ondřej Holzman s Erikou Boucharechas a ceny rozdávali s pomocí redakce i zástupců naší odborné poroty. Tady děkujeme především Davidu Pavlíkovi, technickému řediteli startupu Shipmonk, který publikum pobavil prezentací své záludné cesty do startupového světa.

A samozřejmě obrovský potlesk sklidili vítězové. Nejoblíbenějším startupem roku je Placehunter, osobnostmi roku Hubert Palán a Daniel Hejl, zakladatelé startupu Productboard. Investiční trefa roku směřovala k tuzemskému fondu Inven Capital za lov německého jednorožce a mladým startupem roku se stal Better Stack. Atmosféra se po vyhlášení změnila z napjaté v uvolněnou, čemuž odpovídala i afterparty.

Chcete vědět víc? Podívejte se na fotogalerii přímo na webu Startup Awards. Další ocenění budeme rozdávat příští rok opět v září. A znovu počítáme s tím, že nám s vybíráním nejoblíbenějšího startupu pomůže široká veřejnost.

Děkujeme partnerům akce: společnosti Manta, programu Seed Starter České spořitelny a advokátní kanceláři Eldison. Podporovateli události se staly společnosti TopMonks, Raiffeisenbank a Capexus, člen ČEZ Esco.

startup awards

Foto: Jakub Hrabal/CzechCrunch

Nejoblíbenějším startupem se stala aplikace Placehunter, která ukazuje zajímavá místa nejen v Česku

Rubriku Startupy podporujíjt-retina

Diskuze (0)

Novinka

Anonym