Rohlik.cz v Maďarsku povede bývalý generální manažer Tesco Mobile

Ondřej HolzmanOndřej Holzman

tomascupr

Foto: Rohlik.cz

Tomáš Čupr, zakladatel a CEO Rohlik.cz

0Zobrazit komentáře

Největší český online supermarket Rohlik.cz má před sebou klíčový půlrok, během kterého chce oficiálně vstoupit na svůj první zahraniční trh. Již několik měsíců se v Rohlíku usilovně připravuje expanze do Budapešti a maďarský tým nově získává i svého šéfa, který bude Kifli.hu, jak se v Maďarsku Rohlik.cz jmenuje, řídit.

Zakladatel a šéf Rohlíku Tomáš Čupr nakonec sáhl po zkušeném britském manažerovi Jamesi McQuillanovi, který v předchozích sedmi letech působil na pozici generálního manažera virtuálního operátora Tesco Mobile, přičemž na starosti měl zejména střední Evropu, konkrétně Českou republiku a Slovensko.

Přes dva roky předtím James McQuillan působil také v britském Tescu a nyní se do světa potravin vrátí. Na starost bude mít jako CEO celé Kifli.hu (kifli je maďarsky rohlík), které by se mělo v Budapešti rozběhnout do konce roku. Přesný termín zatím není znám, prozatím má firma zajištěný sklad a pokračuje v budování technologií a nabírání nových lidí. Vedle nového CEO šlo také například o Martina Dlouhého, který bude na Maďarsko také dohlížet.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym