S touhle aplikací si můžete během chvilky vytvořit vlastní sadu písma přímo na iPadu

Michal BenatzkyMichal Benatzky

ifontmaker
0Zobrazit komentáře

Aplikace příznačně nazvaná iFontMaker, která je dostupná pro iPady a zařízení běžící na operačním systému Windows 8 a 10,umožňuje navrhnout si jednoduše během chvilky vlastní font, který pak můžete dále používat při práci, přičemž tvořit můžete kromě běžných čísel a písmen také speciální znaky. To vše je možné za cenu 4,99 dolarů, v přepočtu tedy zhruba 118 korun.

iFontMaker otevírá svůj potenciál zejména při spojení s iPadem Pro a jeho speciální tužkou Apple Pencil, díky které lze vytvořit opravdu propracované písmo. Při tvoření nového fontu zobrazuje aplikace vzor daného znaku, kterého se můžete držet. Samotné provedení už je však již plně na fantazii každého uživatele a umožňuje do detailu nastavit zakulacení elementů, jejich tloušťky nebo odsazení písmen.

loga

Přečtěte si takéTahle webová stránka vám instantně najde a umožní stáhnout libovolné logo ve vektorechTahle webová stránka vám instantně najde a umožní stáhnout libovolné logo ve vektorech

Jakmile je uspokojivý výsledek na světě, umožňuje aplikace export výsledného fontu včetně libovolného pojmenování. Následně se otevře možnost nainstalovat nový font do vašeho iOS zařízení, kde jej můžete používat například v poznámkách nebo na desktop jako klasické písmo pro jakékoliv další užití nebo prodej.

tracing-makes-it-easier-to-make-uniformly-sized-letters-but-also-add-some-style.jpg youre-given-a-blank-canvas-with-some-loose-guides.jpg