Samsung pravděpodobně chystá tablet, který se dá složit na smartphone

Michal BenatzkyMichal Benatzky

sam
0Zobrazit komentáře

Nový patent, který americká patentová kancelář právě zveřejnila, ukazuje záměr Samsungu vyvinout chytré zařízení, které posouvá současný koncept phabletů na úplně novou úroveň. Zatímco dnešní kříženci tabletů a smartphonů vznikly pouze velikostním kompromisem, tento odvážný krok naznačuje, že největší soupeř Applu má v plánu vydat se v budoucnosti zcela jiným směrem.

flux

Přečtěte si takéf.lux: vynikající aplikace, díky které vás u počítače přestanou bolet očif.lux: vynikající aplikace, díky které vás u počítače přestanou bolet oči

Zatím to navíc vypadá, že se nejedná o jen tak ledajaký patent, bez skutečného záměru uvedení do praxe, kterých lídři trhu jako Samsung vlastní stovky. Vývoj takzvaného projektu V už totiž údajně jede na plné obrátky. Výsledkem této práce by mělo být zařízení svým tvarem velmi podobné knize. Jen po otevření najdeme uprostřed místo stránek plnohodnotný tablet.

Zavřená „kniha“ pak bude fungovat jako smartphone. Patent však ukazuje více způsobů jak plánovaného hybridu dosáhnout. Podle serveru SamMobile by se mělo podobné zařízení na trhu objevit v roce 2016.

samsung

Diskuze (0)

Novinka

Anonym