T-Mobile přes léto nabídne zákazníkům neomezená data úplně zdarma

Michal PtáčekMichal Ptáček

t-mobile
0Zobrazit komentáře

Mobilní operátor T-Mobile si pro české zákazníky na toto léta přichystal potěšující novinku. Zájemcům totiž v červnu, červenci a srpnu nabídne neomezená data zdarma, a to bez skrytých datových limitů a jiných zádrhelů, na které byli zákazníci u tuzemských operátorů dlouhá léta zvyklí.

Neomezená data je možné získat přes aplikaci Můj T-Mobile aktivací balíčku „Neomezená data na léto“, a to v období od 20. června do 31. srpna. Platnost balíčku je třicetidenní, po jeho vypršení je však možné ho znovu aktivovat a užívat si ho právě až do 31. srpna, kdy platnost nabídky vyprší.

„Chceme našim rezidentním zákazníkům dopřát bezstarostné léto plné zážitků, kdy mohou jednoduše čerpat mnohem více dat, než jsou zvyklí. A když mluvíme o neomezených datech, tak to tak i myslíme. Máme nejlepší mobilní síť v České republice a chceme, aby si ji naši zákazníci v létě užili naplno. Posouvat mobilní datový trh v Česku chceme i nadále a s podobnými kroky rozhodně nekončíme,“ říká ředitel T-Mobile pro Českou republiku Juraj Bóna.

Neomezená nabídka dle T-Mobilu platí jak pro zákazníky s hlasovým tarifem, kteří mají k dispozici určitý datový limit, tak i předplacenou hlasovou kartou Twist s aktivním datovým měsíčním nebo ročním balíčkem.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym