Tady se vyvíjí a testují hry na PlayStation. Podívejte se do nových kanceláří Sony Interactive Entertainment v Torontu

Michal PtáčekMichal Ptáček

Koridor

0Zobrazit komentáře

Japonská společnost Sony už desetiletí patří k absolutní špičce ve světě elektrotechniky a technologií. Kromě audia, videa a další elektroniky se však už dlouhých 25 let profiluje také jako herní firma, ostatně její konzole Sony PlayStation patří k nejprodávanějším herním zařízením na trhu (například zatím poslední konzole Sony PlayStation 4 se prodalo téměř 100 milionů kusů).

Důležitou roli v celém PlayStation ekosystému hraje speciální divize Sony Interactive Entertainment, která se zaměřuje na vývoj a testování nových her a hardwaru, v tomto případě zejména virtuální reality. Právě ta po nedávné spolupráci s architektonickou firmou figure3 představila nové vývojářské kanceláře v kanadském Torontu, které na ploše 557 metrů čtverečních nabízí zaměstnancům moderní pracovní prostředí s ikonickou PlayStation výzdobou doplněnou o set retro Edisonových lamp rozmístěných napříč prostorem.

sony-kancelare-toronto-4

Breakout zóna

Kromě bezpočtu odhlučněných zasedacích místností a pracovních koutků mají týmy k dispozici i variabilní stoly pro práci ve stoje nebo relaxační místnost, kde si mohou paradoxně odpočinout u konkurenční herní konzole Xbox One od Microsoftu.

Podívejte se, jak to uvnitř vypadá.

Lokalita: Toronto, Kanada
Datum dokončení: 2019
Velikost: 557 m2
Design: figure3

sony-kancelare-toronto-1

Koridor

sony-kancelare-toronto-2

Open-space kanceláře

sony-kancelare-toronto-3

Open-space kanceláře

sony-kancelare-toronto-4

Breakout zóna

sony-kancelare-toronto-5

Breakout zóna

sony-kancelare-toronto-6

Takzvaný „standing desk“ pro práci ve stoje