Tahle hvězdná jména se představí na letošní české konferenci WebExpo

0Zobrazit komentáře

Chystaná česká technologická konference WebExpo 2015 rozsvítí pražskou Lucernu a kino Světozor již 19. září a v souvislosti s blížícím se datem se na seznamu řečníků objevila další hvězdná jména a kompletní program akce. Objeví se například Cole Mercer z hudebního startupu SoundCloud, který bude mluvit o měření úšpěšnosti pomocí správných produktových metrik.

O metodách, které pomohou postavit produkt na cenných informacích (big data) promluví Gregg Bernstein z MailChimp a s inovativním marketingem poradí Michael Leander z Markedu. Před několika měsíci byly potvrzeny přednášky lidí ze společností a startupů jako Slack, Twitter, Google nebo českých Apiary, Skypicker a investiční skupiny Rockaway.

michal_illich

Přečtěte si takéMichal Illich kupuje za miliony korun 80 procent v konferenci WebExpoMichal Illich kupuje za miliony korun 80 procent v konferenci WebExpo

Do WebExpo v tomto roce investoval miliony korun Michal Illich, zakladatel Jyxo nebo Wikidi, aby tím získal 80% podíl. Díky spolupráci s klíčovými lidmi v iCollege a vzrůstající popularitě se WebExpu daří konferenci lákat zajímavá jména a vykazovat zisk.

Vstupné se slevou jde v srpnu zakoupit za 4200 Kč bez DPH, na místě se pak cena přiblíží k 5 tisícům.

Foto: Presskit

Diskuze (0)

Novinka

Anonym