Tahle nová česká iOS aplikace vám umožní objednat si domů profesionální masérku

Michal PtáčekMichal Ptáček

WczmsMl-2_Fs6rRIml5Jzs6wbvrQdsjyz6TgCAwnSYI
0Zobrazit komentáře

Počet projektů umožnující českým uživatelům si jednoduše online objednat některou službu, se neustále zvětšuje. Po slevových kuponech, jídle, potravinách nebo uklizení bytu, přichází na trh další novinka s názvem To je masáž!, která jak už název napovídá, umožňuje objednat si  domů či do kanceláře profesionálního maséra nebo masérku.

Vše funguje naprosto standardně, kdy si prostřednictvím iOS aplikace stačí zvolit čas, místo a pohlaví terapeuta a následně potvrdit objednávku.

5AKPC7b9nmDAfehkiK8CorPIitZ4qODdH3aHNl7eC30

Přečtěte si takéTomáš Čupr investoval do startupu LidskáSíla.czTomáš Čupr investoval do startupu LidskáSíla.cz

“Chceme pomoci lidem, kteří jsou dlouho v práci a na návštěvu salónu nemají čas. Masér přijede až za nimi a poskytne jim prvotřídní služby. Pomůže od bolesti zad nebo odblokovat napětí v těle, aby jejich mysl byla znovu plná kreativních nápadů. Zaměřujeme se individuálně na oblast, která klienta skutečně trápí a pomáháme mu problém řešit (ztuhlost svalů, bolest zad atd”, říká zakladatel služby Lukáš Bašta

Služba prozatím nabízí objednání klasické antistresové masáže trvající okolo 60 minut, s tím, že je k dispozici vždy od 19:00 do 23:00 v Praze. Cena ja stanovena na 1 190 Kč.

Aplikaci můžete stahovat klasicky na Appstore.

masaz

Rubriku Startupy podporujíjt-retina

Diskuze (0)

Novinka

Anonym