Takto by mohla vypadat podoba chystaného iPhonu 8, který by měl vyjít příští rok

iphone8tp2
0Zobrazit komentáře

Rok se s rokem sešel a jak už je tomu běžné, přicházejí s ním i první spekulace ohledně možné podoby další generace iPhonu, která vždy přinese jistou kontroverzi a rozdělí fanoušky na dva tábory. Některé z těchto spekulací jsou mnohdy velmi přesné – třeba jako ta od Evana Blasse, bloggera, který loni ukázal možnou variantu iPhonu 7 a v mnoha ohledech se trefil.

V tomto roce samozřejmě očekáváme spíše vylepšení modelů iPhone SE a zároveň vydání iPhonu 7S, který jako obvykle nebude přinášet žádné zásadní designové změny, ale spíše změny po technické stránce. Na příští rok kolem září/října, jak Apple naznačil podle svého harmonogramu, by se ovšem měl objevit i iPhone 8 a tohle je první koncept, který dává smysl.

teslanew

Přečtěte si takéTesla zvyšuje dojezd o dalších 32 kilometrů a zrychlením překonává Faraday FutureTesla zvyšuje dojezd o dalších 32 kilometrů a zrychlením překonává Faraday Future

Vytvořil ho designer a Apple nadšenec Imran Taylor v rámci desetiletého výročí od vydání prvního iPhonu, který měl na prezentaci v rukou ještě Steve Jobs. Tento koncept počítá s plochou 5,8″ OLED displeje protáhlou až do stran, s upuštěním od fyzického home buttonu, který nahradí druhá vrstva dotykového displeje, s možným bezdrátovým nabíjením, druhou čočkou fotoaparátu, podobně jako u iPhonu 7 Plus, která dokáže fotit i plně 3D fotky, nebo použití nového typu materiálu.

iphone8

To vše by se mělo vejít do 6,9 milimetrů tlustého iPhonu, který by mohl být po okrajích potažen kovovým rámem, tak jako tomu bylo u starších verzí telefonu. Touch ID by pak upustilo od fyzického tlačítka a přešlo k funkci dotykové plochy. Tak nebo tak, tento koncept je blízko tomu, co můžeme očekávat a uvidíme, s čím nakonec Apple dorazí.

iphone8a
iphone8b
iphone8c
iphone8d
iphone8f
iphone8g

Foto: Imran Taylor / Behance

Diskuze (0)

Novinka

Anonym