Tým stojící za českým prémiovým magazínem o Applu iPure.cz chystá první tematickou konferenci

Filip HouskaFilip Houska

0Zobrazit komentáře

Elektronický magazín s prémiovým obsahem o Applu iPure.cz chystá pro všechny fanoušky této značky zajímavou příležitost. Tým v čele se šéfredaktorem Filipem Brožem, bývalým členem původní redakce serveru Jablíčkář.cz, pořádá první ročník konference iPure.cz, které je CzechCrunch hlavním mediálním partnerem.

Akce, která se uskuteční 6. června v pražském coworkingovém centru ImpactHUB, bude primárně zaměřena na produkty od Applu a jak je co nejvíce využít v praxi. Nedílnou součástí celé konference má být i pochopení synergie mezi jednotlivými zařízeními (iPhone, iPad, Mac či hodinky Apple Watch) a její efektivní využití.

apple-m

Přečtěte si takéAngela Ahrendts: z malého města v Indianě na pozici nejlépe placeného zaměstnance AppluAngela Ahrendts: z malého města v Indianě na pozici nejlépe placeného zaměstnance Applu

O náplň se v průběhu prvního ročníku konference bude starat sedm hostů, respektive redaktorů z iPure.cz, s vlastními tematickými prezentacemi. Například Jiří Hubík rozebere problematiku HomeKitu a jak tento nástroj plnohodnotně implementovat do domácnosti, Jura Ibl představí myšlenku využívání iPadu jakožto hlavního pracovního stroje a Honza Kučeřík si pro publikum chystá téma bezpečnosti a digitální identity.

46B35DD9-0078-47AC-B4FE-AB596D653FA2

Redakce magazínu iPure.cz

Nebudou chybět ani výstupy šéfredaktora Filipa Brože, který se zaměří na osobní produktivitu a workflow, a Jana Březiny, známého fotografa, zakladatele fotografického průvodce Fripito a velkého fanouška Applu. Ten chystá pro přítomné publikum prezentaci na téma „Udělejte si kancelář kdekoliv“, což je v dnešní době velmi populární myšlenka zejména mezi mladými lidmi.

„Jde o první ročník, takže uvidíme, jak se celá akce podaří. Záměrně jsme neudělali nějaké bližší či užší zaměření na nějakou oblast Applu. Naopak každý bude mluvit o tom, v čem vyniká a co je jeho specialita. Pokud se akce podaří, rádi bychom ji na podzim zopakovali ve větším duchu,“ říká pro CzechCrunch Brož.

FDE821A2-F116-406F-86ED-6F8F2CF08FB7

Filip Brož, šéfredaktor magazínu iPure.cz

Základní lístek na konferenci stojí 1 180 Kč. iPure.cz však nabízí i limitovanou nabídku za 590 Kč, v případě objednávky do středy 23. května. Kompletní program včetně časů a objednávkový formulář jsou dostupné ZDE.

98DA5474-B2A9-4D31-9B6E-04A959EBC43A

Náhled na aktuální přebal magazínu iPure.cz

Foto: iPure.cz

Diskuze (0)

Novinka

Anonym