uLikeIt chystají novou food delivery službu s názvem Ordr. Zatím na Praze 1

Michal PtáčekMichal Ptáček

Ordr – Ordering(2)
0Zobrazit komentáře

Už druhého června klub českých služeb zaměřujících se na rozvoz jídel, rozšíří nový počin od vývojářského studia uLikeIt s názvem Ordr.

Jak nám prozradil Jakub Plas z pražské pobočky uLikeIt, Ordr nabídne uživatelům v okolí Prahy 1 možnost, si na základě denního menu objednat jídlo a mít ho následně doručené do maximálně 10 minut. uLikeIt, které můžete znát například díky vývoji mobilních aplikací pro startupy jako Caviar, Geekatoo a paradoxně i DámeJídlo nebo Lunchtime, službu rozjíždějí společně se 2 dalšími partnery. Přípravu jídel si konkrétně vezme na starost škola vaření Chefparade, dopravu naopak kurýrní služba Messenger, která pro potřeby rozvozů vyčlení speciální kapacity. O technickou část včetně vývoje webu a mobilních aplikací (při spuštění budou k dispozici verze pro iOS a Android) se pak postarají právě uLikeIt.

Služba samotná by měla oficiálně odstartovat 2. června, s tím, že prozatím denně plánuje vyřídit okolo 100 objednávek. Jednou z výhod jinak mají být například i reálné fotky aktuálních jídel v nabídce, tak aby zákazník věděl, co skutečně objednává.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym