V jednom z Apple Storů v USA se povedlo zlodějům během 15 vteřin ukrást zařízení za čtvrt milionu (video)

Filip HouskaFilip Houska

y
0Zobrazit komentáře

Oficiální prodejny produktů od Applu jsou nepochybně velkým lákadlem pro různé zloděje. Hodnota většiny zboží se pohybuje v řádech desetitisíců a zloděj je může snadno prodat, protože po zařízeních jako iPhone, iPad nebo MacBook je zkrátka vysoká poptávka. Taková nepříjemná situace se několikrát přihodila personálu Apple Storu v kalifornském San Franciscu, který musel čelit bandě zlodějů, kteří v sobě neměli ani špetku respektu.

Partička zlodějů naběhla ve večerních hodinách do obchodu v městské čtvrti Marina District a bez otálení se vrhla na, kde se zabalené produkty Applu nachází. Poté, co pobrala iPhony a další zařízení, utekla. Celá tato akce zabrala přibližně 15 sekund a zlodějům vynesla v přepočtu přes čtvrt milionu korun. Policie po pachatelích stále pátrá a prosí o spolupráci i veřejnost.

far

Přečtěte si takéAmbiciozní konkurent Tesly, startup Faraday Future už brzy představí svůj první elektrický vůzAmbiciozní konkurent Tesly, startup Faraday Future už brzy představí svůj první elektrický vůz

Krádeže jako takové se na světě odehrávají denně. Ovšem ta, co se stala v San Franciscu, byla něčím speciální. Pravděpodobně tím, že o čtyři dny později se zloději do té stejné prodejny vrátili. A výsledek? Velice podobný: příchod, 15 vteřin krádeže a útěk.

Foto: Reprofoto Youtube

Diskuze (0)

Novinka

Anonym