Zakladatel Twitteru rozdá svým zaměstnancům podílově 200 milionů dolarů

jackdorsey

Jack Dorsey, zakladatel Twitteru

0Zobrazit komentáře

V poslední době je o Twitteru hodně slyšet – původní CEO, Jack Dorsey, byl znovujmenován do své funkce po dlouhých měsících, kdy se věnoval svému druhému startupu Square. Twitter navíc spustil nebo plánuje spustit několik funkčních novinek, mezi kterými jsou Polls, tedy ankety nebo „neomezeně“ dlouhé příspěvky na zdi.

A před dvěma dny oznámil Jack Dorsey, zároveň jeden z původních zakladatelů Twitteru, že rozdá třetinu svých vlastních akcií zaměstnancům, kteří si tak mezi sebou rozdělí přibližně 200 milionů dolarů v cenných papírech. Byl to jeden z kroků, jak znovu motivovat zaměstnance, kteří byli po nedávném snižování stavů v relativní nejistotě.

payne071515

Přečtěte si takéTenhle chlapík dokázal prodat startup za 950 milionů dolarů. Teď získal 85 milionů dolarů na dalšíTenhle chlapík dokázal prodat startup za 950 milionů dolarů. Teď získal 85 milionů dolarů na další

Twitter každopádně chystá velké věci a Dorsey je přesvědčen, že dokáže pomalu inovující síť nabrat druhý dech. Stejně jako dokázal dovést platební startup Square během několika let nad úroveň dosavadních služeb.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym