Známe datum nejzásadnější startupové akce letoška. Zajistěte si místo na Startup Awards 2024

Ocenění českých startupů, investorských počinů i inovací se blíží. Pojistěte si, že budete ve správný čas na správném místě.

Iva BrejlováIva Brejlová

sa24-1

Foto: CzechCrunch

Startup Awards 2024

0Zobrazit komentáře

Startup Awards neboli startupové ceny CzechCrunche vstupují do třetího roku své existence. Událost s největší koncentrací zakladatelů, investorů, inovátorů i zástupců vyspělého byznysu, jejímž vyvrcholením je ocenění významných startupů a počinů roku, se uskuteční 12. září.

Kdo se pro letošek stane nejzajímavějším mladým startupem? Kdo převezme sošku za Osobnost roku? Který investorský počin získá ocenění jako Trefa roku? A který startup se stane v hlasování veřejnosti tím nejpopulárnějším?

Chci být u toho

Startup Awards je akce pro zvané, ale i letos ji otevíráme veřejnosti a nabízíme omezené množství vstupenek, v tuto chvíli navíc za zvýhodněnou cenu. S koupí se připravte na setkání se zásadními hybateli startupového i investorského světa, s téměř třemi stovkami odborníků z byznysu, s inovátory i členy nastupující startupové scény. Zažijete galavečer s vyhlášením vítězů včetně občerstvení a drinků, ale také zábavy, přehlídky startupových nápadů a dalších překvapení od CzechCrunche.

Podívejte se, jak se baví česká startupová scéna. Ochutnejte atmosféru loňského ročníku a zjistěte, kdo zazářil.

Rubriku Startupy podporujíjt-retina

Diskuze (0)

Novinka

Anonym